Škoda Enyaq iV - uwolnij energię, doładuj życie!

Nowa elektryczna Škoda Enyaq iV to kolejny duży krok czeskiej marki do osiągnięcia pozycji pierwszoplanowego gracza w świecie elektromobilności.

skoda_enyaq_iv_side.jpg

Innowacje do podstawa

Škoda Enyaq iV jest innowacyjnym połączeniem emocjonującego designu, komfortu i funkcjonalności SUV-a oraz nowoczesnego napędu elektrycznego. Jest to pierwszy elektryczny model czeskiego producenta oparty na platformie MEB, który oferuje napęd na tylną oś lub na cztery koła, trzy pojemności akumulatora, pięć wariantów mocy od 148 do 306 KM i zasięg do 510 km. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwać ma od 6,2 do 11,4 sekundy, a prędkość maksymalna wynosić może nawet 180 km/h – wszystko w zależności od wybranej wersji modelu.

skoda-enyaq-iv_dock.jpg

Większy zasięg - większe możliwości

Projektanci włożyli sporo wysiłku w prace nad aerodynamiką, który zdecydowanie się opłacił! Škoda Enyaq iV może pochwalić się imponującym jak na SUV-a współczynnikiem oporu powietrza, wynoszącym 0,27. Tak rewelacyjny współczynnik sprawia, że model ma odpowiednio mniejsze zapotrzebowanie na energię, dzięki czemu może uzyskać większy zasięg.

skoda-enyaq-iv_interior.jpg

Niesamowite wnętrze

Piorunujące wrażenie robi także szeroki wachlarz dostępnych systemów bezpieczeństwa i funkcji multimedialnych oraz zupełnie nowa koncepcja wnętrza oparta na inspirowanych współczesnymi przestrzeniami mieszkalnymi opcjach Design Selections. Dodatkowo wielkim atutem jest spora i solidna pojemność bagażnika, która wynosi 585 litrów.

Zapraszamy do Salonów Noma w Tarnowskich Górach, gdzie czeka na Państwa atrakcyjna oferta samochodów marki Škoda.


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›