Skoda Karoq najbezpieczniejszym samochodem w swojej klasie

Kompaktowy SUV zdobył pięć gwiazdek w teście Euro NCAP. To najwyższa nota jaką można zdobyć w teście niezależnej europejskiej organizacji oceny bezpieczeństwa nowych pojazdów.

Skoda-Karoq-przód.png

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

W Skodzie Karoq zadbano o wyposażenie najwyższej klasy. Systemy bezpieczeństwa tego SUV-a do tej pory można było znaleźć tylko w samochodach z segmentu premium. Szczególnie wysoką ocenę w teście Euro NCAP zdobył wysoki poziom ochrony kręgów szyjnych przy uderzeniu z tyłu, dzięki specjalnie zaprojektowanym zagłówkom. Bardzo dużą skutecznością wykazuje się również system awaryjnego hamowania. O maksymalne bezpieczeństwo pasażerów dba aż siedem poduszek powietrznych. 

Skoda-Karoq-bok-tyl.png

Przemyślane modele

Skoda to jeden z nielicznych producentów samochodów na świecie, który może poszczycić się osiągnięciem 5 gwiazdek Euro NCAP przez wszystkie modele marki. Nowy SUV marki posiada także wiele czujników, kamer i radarów. To dzięki nim w Skodzie Karoq możesz czuć się pewnie. Systemy zapobiegają kolizjom, pomagają podczas ograniczonej widoczności i ostrzegają przed zagrożeniami, bez względu na to gdzie podróżujesz.

Skoda-Karoq-bok-tyl-2.png

Poznaj Skodę Karoq z bliska w salonie Noma Auto w Tarnowskich Górach. 


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›