Skoda Kodiaq – 250 000 wyprodukowanych egzemplarzy

Prawdziwy bestseller wśród modeli Skody. Kodiaq w ciągu zaledwie dwóch lat od rozpoczęcia produkcji osiągnął ćwierć miliona egzemplarzy.

skoda kodiaq

Udany debiut

Pierwszy SUV w gamie modeli Skody został zaprezentowany na paryskim salonie samochodowym w 2016 roku. Auto zrobiło dobre pierwsze wrażenie i od razu wzbudziło spore zainteresowanie wśród miłośników motoryzacji. Skodę Kodiaq wyróżnia elektryzujący design, starannie poprowadzona linia oraz typowy grill i nadkola. Wielkim atutem Skody Kodiaq są nowoczesne systemy, które znacznie podnoszą poczucie bezpieczeństwa zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Model ten jako pierwszy wyposażony był w nowoczesne funkcjonalności Škoda Connect. Od tego czasu to innowacyjne rozwiązanie znalazło się w wyposażeniu niemal każdego modelu.

skoda kodiaq przod

Nie tylko Skoda Kodiaq

W pierwszych ośmiu miesiącach 2018 roku Kodiaq znalazł ponad 100 000 nabywców. Wielki sukces Skody Kodiaq znacząco wpłynął na sprzedaż pozostałych modeli m.in. Skoda Fabia i Skoda Octavia. Kodiaq to zresztą niejedyny SUV w ofercie producenta. Warto wymienić także kompaktowego Karoq oraz dostępnego wyłącznie w Chinach – Kamiq.

skoda kodiaq tyl

Aktualna oferta samochodów Skody czeka na Państwa w Salonach Noma w Tarnowskich Górach. Zapraszamy!


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›