Škoda napędza Tour de France

Kolarska pasja łączy Škodę i wyścig Tour de France od ponad 100 lat. Także w tym roku, Škoda jest oficjalnym partnerem i dostawcą samochodów Tour de France.

Skoda-Tour-de-France.jpg

Kolarska tradycja

W trakcie Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie, Škoda podpisała z organizatorami Tour de France umowę na lata 2014-2018. „Poprzez nasz udział w Tour de France oraz w innych, znanych wyścigach, potwierdzamy nasze zaangażowanie w kolarstwo” - powiedział Prezes Zarządu Škody, prof. Winfried Vahland. Tradycja marki wskazuje na silny związek z kolarstwem. W 1895 roku, Václav Laurin i Václav Klement rozpoczynali działalność właśnie od produkcji rowerów.

Skoda-Genewa.jpg

Doceniona niezawodność

Współpraca Škody z organizatorami Tour de France trwa od 2004 roku. Obecność samochodów marki na największej imprezie kolarskiej na świecie to wyjątkowa okazja, aby zaprezentować najnowsze modele Škody globalnej publiczności. W zeszłym roku, kolarzom z Tour de France kibicowało ponad 12 milionów fanów przy trasie oraz 1,4 miliarda widzów przed telewizorami. Co roku uczestnikom wyścigu towarzyszy 200 modeli Škody, które pokonują 2,8 miliona kilometrów. Świadczy to o wysokiej niezawodności samochodów czeskiej marki.

Skoda-Tour-de-France-2.jpg

Fanów kolarstwa (i nie tylko) zapraszamy do salonu Noma Auto w Tarnowskich Górach, gdzie czeka na Was pełna gama najnowszych modeli Škody.


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›