Skoda Octavia w szczytowej formie

Zmodernizowana Skoda Octavia zyskała nowy design, większą przestronność oraz innowacyjne rozwiązania wspomagające kierowcę. Po raz kolejny bestseller marki dowodzi mocnej pozycji w swojej klasie.

Skoda-Octavia-przod.jpg

Serce marki

Skoda Octavia podbiła serca klientów w ponad 100 krajach na całym świecie. Jest najlepiej sprzedającym się modelem z oferty czeskiego producenta. Wyznacza nowe standardy pod względem doskonałego stosunku ceny do: jakości, przestrzeni, funkcjonalności, bezpieczeństwa i technologii. W ciągu 20 lat Octavię wybrało 5 milionów kierowców. Nową wersją modelu, Skoda zamierza kontynuować historię sukcesu i jeszcze bardziej wzmocnić swoją pozycję na rynku.

Skoda-Octavia-przod-2.jpg

Nowa stylistyka

Linie przetłoczeń na bokach nowej Octavii zostały uproszczone. Przednie reflektory podzielono na 4 mniejsze, przypominające swoim kształtem kryształy. Odświeżony model zyskał też na przestrzeni. Wnętrze jest przestronniejsze o 1782 mm. Oferuje 73 mm więcej miejsca na nogi na tylnych siedzeniach (w porównaniu do poprzedniej wersji). Bagażnik pomieści od 590 do 1740 litrów przy złożonych fotelach (w Octavii Combi).

Skoda-Octavia-Combi-tyl.jpg

Simply Clever

We wszystkich wersjach wyposażenia (oprócz G-TEC), w standardzie znajduje się system CareConnect. Nowa Skoda Octavia posiada również systemy wspomagania kierowcy, m.in.: trailer assistant, front assist, tylny radar Blind Spot Detection i Traffic Alert, zapewniające bezpieczeństwo podczas zmiany pasa ruchu lub cofania na parkingu. Dodatkowymi udogodnieniami w nowej wersji bestsellera, zgodnie z hasłem marki „Simply Clever”, są: podgrzewana kierownica, składane stoliki w oparciach przednich foteli oraz uchwyty na butelki. 

Skoda-Octavia-wnetrze.jpg

Nowe jednostki napędowe

W nowej Octavii pojawią się nowe jednostki napędowe. Do wyboru będzie 5 silników TSI i 4 TDI, które cechuje duża wydajność przy niskim zużyciu paliwa. Gama silników zaczyna się od 1.0 l i kończy na 2.0 l. Generują one moc od 85 KM do 184 KM. Wersja 1.8 TSI i 2.0 TDI posiada w standardzie napęd na cztery koła.

Skoda-Octavia-wnetrze-2.jpg

Odkryj wszystkie zalety bestsellerowej Skody Octavii w salonie Noma w Tarnowskich Górach!


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›