Skoda po raz kolejny powiększa flotę TOPR!

W ramach już ponad 15-letniej współpracy Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe otrzyma kolejne auto – Skodę Octavię Combi 4x4.

Skoda_powieksza_flote_TOPR_3.jpg

Wieloletnia współpraca

Polski importer marki Skoda już od 16 lat zaopatruje ekipę ratowników TOPR w samochody marki wyposażone w napęd 4x4. Modele te doskonale sprawdzają się podczas jazdy i są niezawodne zwłaszcza w wymagających, górskich warunkach. Do tej pory ratownicy TOPRU mają do swojej dyspozycji Skodę Yeti, Skodę Octavię w wyjątkowej wersji Scout oraz Skodę Kodiaq – największy SUV w szeregach czeskiej marki. Obecnie flota TOPRu zostanie powiększona o Skodę Octavię Combi z napędem 4x4.

Skoda_powieksza_flote_TOPR_1.jpg

Dbałość o bezpieczeństwo

Nowoczesne systemy wspierania kierowcy oraz szeroka funkcjonalność z zakresu bezpieczeństwa to główne atuty, które sprawiają, że samochody marki Skoda są niezastąpione w codziennej pracy w klimacie górskim. Dodatkowe właściwości to także rewelacyjny napęd na cztery koła oraz oszczędny i dynamiczny silnik. Ponadto wszystkie modele wyróżniają się dużą przestrzenią we wnętrzu, co jest także dużą zaletą.

Skoda_powieksza_flote_TOPR_2.jpg

Skoda partnerem ICAR

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe jest w tym roku jednym z organizatorów kongresu Międzynarodowego Komitetu Ratownictwa Alpejskiego (ICAR). Skoda ma wielka przyjemność być partnerem tego niesamowitego wydarzenia, które będzie miało miejsce w dn. 09-12.10.19 w Zakopanem.

Skoda_powieksza_flote_TOPR_4.jpg

Aktualna oferta samochodów marki Skoda czeka na Państwa w Salonach Noma w Tarnowskich Górach. Zapraszamy!


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›