Skoda Rapid Spaceback – idealny kompan każdej podróży

Skoda Rapid Spaceback jest teraz dostępna w limitowanej ofercie. Przyjrzyjmy się co ma do zaoferowania.

Skoda-Rapid-spaceback-karoseria.jpg

MAXymalne korzyści

Teraz w standardzie oferowane jest wyposażenie Max za tę samą cenę, co standardowe. Active Max oznacza wzbogacenie Skody o efektywną klimatyzację Climatic, automatycznie regulującą obieg powietrza i oryginalne radio. Ambition Max rozszerza wyposażenie o czujniki parkowania z tyłu, wielofunkcyjną kierownicę, która obsługuje radio oraz wyświetlacz Maxi-DOT, sugerujący np. zmianę biegu.

Skoda-Rapid-Spaceback-wnetrze.jpg

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Skoda Rapid Spaceback stawia na najwyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki systemom ESP z ABS, 6 poduszkom powietrza i regulowanym, trzypunktowym pasom z napinaczami. Istnieje również możliwość wyposażenia samochodu w system Front Assistant i funkcję wykrywania zmęczenia kierowcy.

Skoda-Rapid-Spaceback-przod.jpg

Spacemisja

Design Skody Rapid świetnie wkomponowuje się w miejski styl. Mimo smukłej sylwetki, auto jest w stanie pomieścić całą rodzinę, zapewniając duży komfort i przestrzeń każdemu z pasażerów. W Skodzie Rapid Spaceback wdrożono wiele przemyślanych rozwiązań, aby zwiększyć wygodę podróży, np. pojemnik na odpadki, uchwyty na napoje czy kieszeń na kamizelkę odblaskową. Dodatkowym atutem jest podwójna podłoga bagażnika, która pozwala podzielić jego przestrzeń na dwie części. Bagażnik o pojemności 414 l może być powiększony do nawet 1381 l.

Skoda-Rapid-Spaceback-bagaznik.jpg

Zapraszamy do salonu Skody w Tarnowskich Górach, aby poznać całą, aktualną rodzinę Skoda.


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›