Skoda Scala – rewolucyjna propozycja

Ta nowa propozycja, która ma zastąpić w gamie modeli Skodę Rapid, to prawdziwa rewolucja na rynku. Czas uchylić rąbka tajemnicy.

skoda_scala_front.jpg

Nowy charakter

Skoda Scala otwiera zupełnie nowe spojrzenie na samochody kompaktowe czeskiej marki. Ten solidny, 5-drzwiowy hatchback, który zastąpi na rynku Skodę Rapid, w niczym nie będzie przypominał auta budżetowego. Całkowicie nowy model Skody zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa kierowcy i pasażera, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań, które do tej pory można było spotkać w wyższych segmentach. Skoda Scala ma posiadać sporo miejsca na bagaże, a podróżowanie na tylnej kanapie ma być samą przyjemnością. Auto zostanie wyposażone także w reflektory LED oraz liczne funkcje Simply Clever. Pod maską znajdować się będą silniki o mocy od 66 kW (90 PS) do 110 kW (150 PS).

skoda_scala_interior.jpg

Innowacyjne wnętrze

Wnętrze nowej propozycji Skody nawiązuje do kierunku koncepcyjnego wyznaczonego przez model Vision RS. Scala jest pierwszym modelem produkcyjnym, w którym wykorzystany zostanie ten innowacyjny koncept. Całkowicie przeprojektowany panel doskonale łączy się z dynamicznym i nowoczesnym wyglądem zewnętrznym. Oświetlenie z możliwością wyboru koloru, pokryte wyraźną teksturą drzwi oraz kontrastujące z tapicerką szwy pozwalają uzyskać poczucie sporej przestrzeni. Pod względem wymiarów wewnętrznych Skoda Scala jest bliższa Skodzie Octavii, niż Skodzie Rapid.

skoda_scala_logo.jpg

Zapraszamy do Salonów Noma w Tarnowskich Górach, gdzie czeka na Państwa atrakcyjna oferta samochodów marki Skoda.

 


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›