Skoda Simply Clever zimą

Funkcje Simply Clever są niezwykle przydatne dla właścicieli samochodów marki Skoda, zwłaszcza zimową porą.

Simply_Clever_zima.jpg

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

W miesiącach zimowych samochód jest szczególnie narażony na różnego rodzaju, niespodziewane sytuacje (np. z godziny na godzinę może się zupełnie zmienić pogoda). Na szczęście dzięki funkcjom Simply Clever właściciele np. Skody Octavia, czy Skody Superb są na nie o wiele lepiej przygotowaniu. Szeroki wachlarz systemów wspierających kierowcę sprawia, że niskie temperatury, śnieg, czy lód nie są straszne.

Simply_Clever_zima_3.jpg

Zimową porą

W zimie każdy dzień rozpoczyna się od zeskrobania śniegu, czy lodu z pojazdu, gdzie z pomocą przybywa skrobaczka do lodu, która schowana jest w korku wlewu paliwa. Warto też zadbać o odpowiedni bieżnik opon zimowych, gdzie przydatna może być poręczna linijka. Nie mniej istotne jest też regularne uzupełnianie płynu do spryskiwaczy. W Skodzie Scala, Skodzie Kamiq, czy każdym innym modelu czeskiej marki można znaleźć niezwykle prosty, ale bardzo użyteczny dodatek – specjalną zakrętkę, która chroni przed rozlaniem.

Simply_Clever_zima_2.jpg

Większy komfort podróży

Dodatkowo z porze zimowej można przeprowadzić dedykowany serwis, gdzie sprawdzony zostanie m.in. płyn chłodniczy. Większy komfort zapewnią także np. ogrzewane przednie szyby, opcjonalna podgrzewana kierownica oraz dodatkowe ogrzewanie. Warto też przypomnieć, że zimą najważniejsza jest ostrożna jazda oraz czujne zachowanie na drodze.

Aktualna oferta samochodów marki Skoda czeka na Państwa w Salonach Noma w Tarnowskich Górach. Zapraszamy!


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›