Skoda Vision X - wizja przyszłości marki

Podczas Targów Motoryzacyjnych w Genevie, czeska marka zaprezentowała nowego członka rodziny SUV-ów. Vision X to samochód koncepcyjny, który utożsamia przyszły design crossoverów Skody. 

Skoda-Vision-X.jpg

Nowoczesne rozwiązania

Ten koncepcyjny model wzbudza wiele emocji, nawet gdy pozostaje w bezruchu. Jest dynamiczny, sportowy i wyróżnia się wyrazistymi liniami stylistycznymi oraz imponującą technologią. Pojazd łączy przyszłość z funkcjonalnością za pomocą dopracowanego wnętrza z detalami "Sport-Clever". Wszystko to już niebawem będzie na wyciągnięcie ręki. Charakterystycznymi cechami modelu Vision X jest przestronność, precyzyjne linie i nowoczesne krystaliczne elementy, które oddają hołd czeskiej tradycji wyrobów szkła. Ten SUV przenosi nas w przyszłość także za sprawą przezroczystych, podświetlanych, trójkątnych elementów we wnętrzu oraz wyświetlacza przepływu energii umieszczonego pomiędzy siedzeniami.

Skoda-Vision-X-bok.jpg

Na 3 sposoby

W tym modelu, po raz pierwszy w Skodzie zastosowano kilka koncepcji napędowych zintegrowanych z jednym samochodem. Są to: silnik 1.5 TGI (Turbo Gas Injection) z rozrusznikiem i 7-stopniową skrzynią automatyczną, elektryczna tylna oś przekazująca napęd na 4 koła, a także opcjonalny napęd CNG (sprężony gaz ziemny), który zapewnia redukcję emisji CO2 do 89 g/km. Dodatkowo SUV posiada 3 unikalne rozwiązania w bagażniku - zintegrowane elektryczne longboardy, nagrodzone za design kaski oraz zintegrowany dron z wbudowanym aparatem.

Skoda-Vision-X-tył.jpg

Zapraszamy do autoryzowanego salonu Skody - Noma Auto w Tarnowskich Górach na spotkanie z rodziną SUV-ów marki. 

 


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›