Skoda Yeti Outdoor nie boi się wyzwań

Stworzony do zadań specjalnych SUV - Skoda Yeti Outdoor, to niezastąpiony kompan off-roadowych przygód.

Skoda-yeti-outdoor-karoseria-tyl.jpg

Naprzeciw utrudnieniom jazdy

Systemy wspierające kierowcę gwarantują doskonały komfort jazdy w każdych warunkach. Podczas off-roadowej jazdy przyda się napęd na 4 koła oraz specjalna funkcja wspomagania ruszania pod wzniesienia, która przeciwdziała staczaniu się auta, gdy znajduje się na zboczu.

Skoda-yeti-outdoor-karoseria-2.jpg

Smart Car

Zsynchronizowanie smartfona z samochodem staje się możliwe, dzięki funkcji SmartLink. Informacje, które wyświetlają się na telefonie, są widoczne na wyświetlaczu systemu multimedialnego, na którym można swobodnie używać wszystkich aplikacji. Gdy już wysiądziesz z samochodu, za pomocą funkcji SmartGate możesz połączyć smartfon z samochodem i śledzić dane techniczne pojazdu.

Skoda-yeti-outdoor-wnetrze-2.jpg

Miejski asystent Yeti

Nowa Skoda Yeti Outdoor świetnie odnajduje się również w mieście. Asystent Parkowania znajduje miejsce do zaparkowania oraz samodzielnie parkuje samochód z zachowaniem odległości 60 cm. Kamera cofania pozwala kontrolować obszar za pojazdem.

Skoda-yeti-outdoor-wnetrze-3.jpg

Gotowa do podróży

System VarioFlex daje nowe możliwości w aranżacji wnętrza. Wszystkie fotele mogą być w całości składane, a chcąc maksymalnie zwiększyć bagażnik, tylne fotele można wymontować.

Skoda-yeti-outdoor-wnetrze-bagaznika.jpg

Moc wariantów

Kompaktowy SUV Skody dostępny jest w wersjach silników diesla lub benzynowych z turbosprężarką i bezpośrednim wtryskiem paliwa. Wachlarz dostępnych silników zaczyna się od 1.2 TSI o mocy 110 KM do 2.0 TDI o mocy 150 KM. Skorzystanie z oferty Skoda Kredyt lub Skoda Leasing upoważnia do upustu w wysokości 12 200 zł. Kupując samochód za gotówkę upust wynosi 5700 zł.

Skoda-yeti-outdoor-karoseria.jpg

Zapraszamy do naszego salonu Skody w Tarnowskich Górach!


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›