Światowa premiera Skody Scala!

6 grudnia 2018 roku w miejscowości Petah Tikva w Izraelu odbyła się światowa premiera nowego modelu w gamie marki.

skoda-scala-tel-aviw-premiere.jpg

Na oczach całego świata

Izraelska miejscowość w wolnym tłumaczeniu oznacza 'Otwierając Nadzieję', a czeska marka wybrała tę lokalizację nieprzypadkowo. Scala otwiera zupełny nowy rozdział projektowania aut marki Skoda. Na prezentacji na przedmieściach Tel Awiwu znalazło się ponad 400 gości. Całość wydarzenia transmitowana była również online i przyciągnęła przed ekrany tysiące oglądających.

skoda-scala-tel-aviw-premiere-front.jpg

Pionierskie technologie

Skoda Scala wyposażona została w innowacyjne systemy wspomagania kierowcy oraz funkcjonalności z zakresu connectivity znane z samochodów klasy premium. Ten pięciodrzwiowy hatchback posiada takie innowacyjności, jak Park Assist, Front Assist oraz Lane Changing Assist. Wewnątrz auta może znajduje się aż 9 poduszek powietrznych. Poczucie bezpieczeństwa podnosi także automatyczne domykanie szyb i napinanie pasów bezpieczeństwa w obliczu kraksy oraz rozpoznawanie zmęczenia kierowcy. Scala już dziś nazywana jest jednym z najbezpieczniejszych aut w swoim segmencie.

skoda-scala-interior.jpg

Wiosenne przesilenie

Scala pojawi się na polskim rynku wiosną 2019 roku. Cena modelu będzie zbliżona do ceny Skody Rapid – modelu, który zostanie zastąpiony przez Scalę. Za kilka miesięcy ma pojawić się także sportowa Scala RS.

skoda-scala-tel-aviv-premiere-line.jpg

Aktualna oferta samochodów marki Skoda czeka na Państwa w Salonach Noma w Tarnowskich Górach. Zapraszamy!


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›