Wyprzedaż rocznika 2017

Trwa wielka wyprzedaż Skody rocznika 2017 w salonie Noma Auto w Tarnowskich Górach. Najpopularniejsze modele Skody teraz możesz mieć nawet o 19 000 zł taniej! Wyprzedaż Skody dotyczy nowych samochodów wyprodukowanych w 2017 roku. Szczegóły:

wyprzedaz-2017.jpg

Škoda Kodiaq to pierwszy duży crossover w rodzinie marki. Model jest dostępny w wersjach z dwoma silnikami wysokoprężnymi TDI oraz trzema benzynowymi silnikami TSI. SUV został zbudowany na platformie MQB A2. W salonie Noma Auto znajdziesz bogate wersje wyposażenia modelu Kodiaq w wyprzedaży Skody:

skoda-kodiaq-wyprzedaz.jpg

Škoda Octavia jest dostępna w dwóch wersjach: 5-drzwiowy liftback (sedan) lub Škoda Octavia Combi. To już trzecia generacja rodzinnego samochodu produkowanego od 1996 roku. Model w obniżonej cenie dostępny jest w ofercie Skoda wyprzedaż 2017:

Skoda-Octavia-wyprzedaz.jpg

Škoda Superb to wyjątkowo elegancki samochód produkowany od 2001 roku. Obecna, trzecia generacja powstała w 2015 roku. Został zbudowany na bazie platformy MQB, tej samej, która jest wykorzystywana do produkcji Volkswagena Passata B8. Skoda Superb jest dostępna w wersji sedan oraz kombi. Zobacz wyprzedaż Skody 2017:

Skoda-Superb-wyprzdaz.JPG

Škoda Rapid to model o mocy od 55 do 92 KM. Zbudowany na bazie niemieckiej płyty podłogowej A05, którą stosuje się również do budowy Audi A1. Sedan produkowany od 2012 roku przeszedł kilka liftingów. Wersja dostępna w ofercie Skoda wyprzedaż to sedan lub Škoda Rapid Spaceback:

Skoda-Rapid-wyprzedaz.jpg

Škoda Fabia jest bardzo popularna na polskich drogach. Czwarta generacja samochodu produkowanego od 1999 roku została wykonana na bazie platformy PQ25. Ta sama płyta służy do zbudowania Skody Rapid czy Audi A1. Fabia  w obniżonej cenie jest dostępna w ofercie Skoda wyprzedaż 2017:

Skoda-Fabia-wyprzedaz.jpg

Škoda Citigo to najmniejszy model marki produkowany od 2011 roku. Jest dostępny zarówno w benzynie jak i w dieslu. Od 2012 roku oferowany jest w wersji pięciodrzwiowej. W obniżonych cenach dostępny na wyprzedaży Skody

skoda-citigo-wyprzedaz.jpg

Zapraszamy do salonu Noma Auto w Tarnowskich Górach na wyprzedaż Skody!


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›