O firmie

Noma Auto

Noma Auto sp. z o.o. należy do Grupy NOMA i jest autoryzowanym dealerem samochodów marki ŠKODA oraz partnerem serwisowym Volkswagen.

Historia

Historia salonu Noma Auto sięga 1998 r., gdy działając pod nazwą Auto Gerhard Smoll sp. z o.o., zostaliśmy autoryzowanym dealerem samochodów ŠKODA w Tarnowskich Górach. Od tego czasu, bezustannie rozwijamy zakres i standardy świadczonych usług. Obecnie, Noma Auto sp. z o.o. należy do Grupy NOMA - sieci salonów samochodowych marek Audi, Volkswagen i ŠKODA.

Salon Skoda

Misja

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, gwarantując indywidualne podejście. Naszym priorytetem jest maksymalna satysfakcja Klientów. W tym celu, zatrudniamy specjalistów o wieloletnim doświadczeniu i wybitnej wiedzy w dziedzinie motoryzacji. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę - sprzedaż samochodów ŠKODA, korzystne finansowanie i ubezpieczenia oraz pełny zakres usług serwisowych (gwarancyjnych i pogwarancyjnych) pojazdów Volkswagen. Serwisowane przez nas pojazdy można spotkać na drogach wielu śląskich miast - m. in. Bytom, Gliwice, Lubliniec, Zabrze.

Salony Noma - Skoda Tarnowskie Góry - pracownicy

Salon

W Autoryzowanej Stacji Dealerskiej Noma Auto, prezentujemy najnowsze modele marki Škoda. Wykwalifikowana grupa sprzedawców służy fachową pomocą na etapie wyboru, zakupu i serwisowania pojazdu. Nasi pracownicy regularnie biorą udział w szkoleniach z zakresu oferty Škoda.

Salon Skoda - wnętrze

Serwis

W nowoczesnym serwisie Noma Auto, na Klientów czekają serwisanci z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Ich wiedza i umiejętności, dotyczące napraw samochodów Škoda, są bezustannie rozwijane na szkoleniach marki. Stacja serwisowa oferuje kompleksowe naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i powypadkowe, okresowe przeglądy oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych Škoda. Klienci, korzystający z usług serwisu, otrzymują auta zastępcze. 

Serwis Skoda

Pozostałe usługi

Nasi Klienci mogą skorzystać z bogatego wachlarza usług finansowych i ubezpieczeniowych. Dzięki ścisłej współpracy z instytucjami finansowymi, oferujemy kredyty i leasingi na atrakcyjnych, specjalnych warunkach. Zajmujemy się także pełną, bezgotówkową obsługą szkód komunikacyjnych.

Skontaktuj się z nami!

Aktualności

Wszystkie aktualności