Opinie

Gdzie chcesz dodać opinię?

Wybierz miejsce, w którym chcesz ocenić salon Škoda Noma Auto i zostaw recenzję. Bardzo dziękujemy za każdą szczerą opinię i obiecujemy wciąż podnosić jakość usług.

Prezentujemy kilka najnowszych ocen i opinii zamieszczonych przez naszych klientów.

Dodaj własnę opinię

4.4

Jakub Gatys

Jakub Gatys

tydzień temu

Moi rodzice kupili tu Felicję 17 lat temu. Po kilku latach zdarzyła się stłuczka z winny osoby trzeciej. Naprawa zrobiona bezgotówkowo. Ubezpieczyciel wycenił szkodę na 1500 PLN, serwis Skody na 4000 PLN. Na pytanie mojego ojca "i co teraz" kierownik serwisu odpowiedział tylko - "to jest sprawa między nami a ubezpieczycielem, Pan nie musi się tym martwić". Auto oddane z serwisu czyste wewnątrz i na zewnątrz. Nie mam się czego czepiać.

Jan Burzyk

Jan Burzyk

2 tygodnie temu

Potwierdzam , bardzo słaby serwis . Likwidowałem szkodę w serwisie blacharsko-lakierniczym i nie polecam innym . Źle dobrany kolor lakieru , odstający zderzak , brak haka -" bo nie ma" i na "dokładkę" zauważyłem nieposkręcany zderzak z nadkolami (to w Passacie) jedna wielka porażka , i te tłumaczenia w rodzaju "na słońcu rozjaśni się" nie pasujące do mojego wyobrażenia obsługi w ASO.

A O

A O

2 miesiące temu

Serwis bardzo słaby, miałem przegląd i odeslali mnie z kończącymi się klockami "zabrakło nam dzisiaj", obsługa bardzo fatalna, Pan pomylił rejestrację samochodu i wpisał starą przy okazji przekazał mi wszystkie dane poprzedniego właściciela.... Samochód wewnątrz ubrudzony. Zapytałem o to jak często wymieniać olej, to nie bardzo potrafili coś doradzić. Wyjechałem z zbyt wysokim poziomem oleju.

Mirosław Swat

Mirosław Swat

4 tygodnie temu

Szybko, sprawnie i nie drogo...😀 Miła i fachowa obsługa klienta. Gorąco polecam wszystkim właścicielom Skody. 😉

Grzegorz Ścisłowski

Grzegorz Ścisłowski

3 tygodnie temu

Bardzo szybko miło sprawnie. Warto nadrobic km i zamiast Katowic tarnowskie gory


Zobacz wszystkie opinie