Salon Skoda Śląsk

Nasz salon i serwis Skody działa na Śląsku już od 1998 roku – wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i naprawie pojazdów tej marki. Znajdziesz nas w Tarnowskich Górach. Dzięki wygodnemu i prostemu dojazdowi do naszego salonu, z naszej oferty korzystają również klienci z okolicznych miast – Bytomia, Gliwic, Lublińca, Piekar Śląskich czy Zabrza.

Oferujemy samochody osobowe marki Skoda dopasowane do różnych potrzeb klientów. W naszym salonie znajdziesz niewielką, miejską Skodę Citigo, popularną Skodę Fabię, idealną na rodzinne wyjazdy Skodę Octavię (w wersji sedan lub kombi), a także modele Rapid i Superb. Oferujemy także najnowsze SUVy marki Skoda – Kodiaq i Karoq, a także znaną i lubianą Skodę Yeti. Większość modeli dostępna jest w naszym salonie od ręki, możesz więc przetestować wybrane auto podczas jazdy próbnej.

Serwis Skoda Śląsk

Jesteśmy nie tylko autoryzowanym salonem, ale również serwisem Skody. Świadczymy najwyższej jakości usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, zajmujemy się również obsługą powypadkową i przeglądami okresowymi. Wszystkie naprawy wykonywane są przez doświadczonych, certyfikowanych mechaników i elektryków, znających doskonale technologię Skody. Ponadto, gdy Twój samochód jest w naprawie, możesz skorzystać z naszych samochodów zastępczych z pakietem OC/AC. Śledź na bieżąco naszą stronę – znajdziesz na niej oferowane przez nas cykliczne promocje na usługi serwisowe.

Samochody używane z salonu Skoda Śląsk

Nasz salon prowadzi również sprzedaż samochodów używanych – zarówno marki Skoda, jak i innych, popularnych na polskich drogach modeli m.in. BMW, Mercedesa czy Nissana. Dokładnie sprawdzamy wszystkie oferowane używane auta w naszej własnej, autoryzowanej stacji kontroli, dzięki czemu masz pewność, że wybrany pojazd jest w pełni sprawny i nie posiada żadnych ukrytych wad. Każdy z samochodów możesz obejrzeć na żywo w naszym salonie w Tarnowskich Górach. Ponadto, kupując u nas pojazd używany, swoje dotychczasowe auto możesz zostawić nam w rozliczeniu. Zapraszamy!