Volkswagen Bytom
V miejsce w Bytomiu, II miejsce w Polsce*

Tę stronę oceniły już 2 osoby.
Średnia ocen to 5.00 na 5 możliwych.
Brak oceny

Szukasz salonu lub serwisu Volkswagena w Bytomiu? Zapraszamy do Noma2. Z Bytomia to tylko 19 km, czyli ok. 22 minut jazdy.

Dzięki szybkiemu dojazdowi ul. Chorzowską i DTŚ oraz bogatej ofercie samochodów użytkowych Volkswagen (m. in. Nowy Caddy, Crafter, Transporter T6 i inne) dostępnych od ręki bardzo często odwiedzają nas Klienci z Bytomia. W Bytomiu można spotkać wiele starszych i nowszych modeli Volkswagena, serwisowanych na naszej stacji dealerskiej w Autoryzowanym Serwisie VW.

Dlaczego warto wybrać Autoryzowaną Stacje Obsługi? Jeżeli myślisz, że w przyszłości będziesz chciał sprzedać swój samochód powinieneś skorzystać z ASO. Książeczka serwisowa będzie prowadzona w jak najlepszym porządku. Do tego szkolenia mechaników i najlepsze części - to tylko niektóre powody, dla których warto korzystać z ASO.


Volkswagen – zaufana marka

V miejsce w Bytomiu *

II miejsce w Polsce **

68

nowych VW zarejestrowano w Bytomiu w 2016 roku

37 890

nowych VW zarejestrowano w Polsce w 2016 roku

= 7%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut w mieście

= 10%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut w kraju

Codziennie odwiedzają nas przedsiębiorcy i klienci indywidualni z Bytomia. Najczęściej wybieranymi przez nich modelami są Nowy Caddy i Crafter. Wzrosła ilość zapytań o transportery VW, zwłaszcza Transportery T6. Skąd rosnące zainteresowanie nowymi samochodami? Kierowcy zaczynają dostrzegać korzyści z zakupu pojazdu w salonie - przede wszystkim komfort, prestiż oraz znaczące oszczędności. Wraz z nowym Volkswagenem, klient otrzymuje dostęp do rozbudowanych pakietów usług serwisowych i ubezpieczeniowych na specjalnych warunkach. Uproszczeniu uległy procedury finansowania zakupu. Kredyty i leasingi stały się bardziej spersonalizowane. Na luksusowy samochód oraz jego serwisowanie w ASO mogą sobie obecnie pozwolić nie tylko duże firmy.

Dawid WojciechowskiZapraszam,
Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe dla mieszkańców Bytomia

Wymiana rozrządu
Pakiet klimatyzacja i koła
Kontrola zawieszenia
Geometria kół
Wymiana oleju z filtrem

*Dane statystyczne Urzędu Miejskiego w Bytomiu, Wydział Komunikacji: 68 dokonanych rejestracji nowych samochodów marki Volkswagen w dn. 01.01.2016-12.12.2016 r. (na 942 wszystkich zarejestrowanych pojazdów).

**Informacja prasowa PZMP z 05.12.2016 r.


Kontakt

Salon Volkswagen - Noma 2

al. Roździeńskiego 188E
40-203 Katowice
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 35 88 165
fax. +48 32 35 88 200
autosalon@noma2.com.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 7:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Naprawy powypadkowe
Pon-Pt: 8:00 - 16:00


Mariola Folęga Sekretariat autosalon@noma2.com.pl +48 32 35 88 101

Sprzedaż samochodów użytkowych

Dawid Wojciechowski Kierownik sprzedaży d.wojciechowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 164
Michał Rożek Sprzedaż samochodów użytkowych m.rozek@noma2.com.pl +48 32 35 88 162  +48 661 350 324
Maciej Kuczera Sprzedaż samochodów użytkowych m.kuczera@noma2.com.pl +48 601 507 339
Tomasz Kochman Sprzedaż samochodów użytkowych t.kochman@noma2.com.pl +48 32 35 88 168  +48 605 862 076
Marzena Grajper Asystentka Sprzedaży m.grajper@noma2.com.pl +48 32 35 88 366
Patrycja Żydek Recepcja recepcja@noma2.com.pl +48 32 35 88 165

Serwis

Mariusz Kęska Kierownik serwisu serwis@noma2.com.pl +48 32 35 88 146
Mateusz Kubica Naprawy gwarancyjne m.kubica@noma2.com.pl +48 32 35 88 148
Jacek Ostrycharczyk Mistrz Serwisu j.ostrycharczyk@noma2.com.pl +48 32 35 88 140
Marta Wośko Asystentka serwisu m.wosko@noma2.com.pl +48 32 35 88 142
Sebastian Złotnik Doradca serwisu s.zlotnik@noma2.com.pl +48 32 35 88 147
Krzysztof Misztal Doradca serwisu k.misztal@noma2.com.pl +48 32 35 88 246

Części i akcesoria

Leszek Głowania Kierownik działu części zamiennych sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121
Dawid Paszyński Części zamienne i akcesoria Obsługa klienta Nora sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121/120

Naprawy powypadkowe

Marian Brzoza Kierownik działu napraw powypadkowych m.brzoza@noma2.com.pl +48 32 35 88 151  +48 601 402 540
Sonia Białowąs Biuro napraw powypadkowych blacharnia@noma2.com.pl +48 32 35 88 156
Iwona Otręba Biuro napraw powypadkowych i.otreba@noma2.com.pl +48 32 35 88 153
Adam Sarnecki Biuro napraw powypadkowych a.sarnecki@noma2.com.pl +48 32 35 88 153

Finanse i ubezpieczenia

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu www.

Zapytanie

   
   
   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   
   
   

  Poproś o telefon