Volkswagen
V miejsce w Bytomiu, II miejsce w Polsce*

Tę stronę oceniły już 2 osoby.
Średnia ocen to 5.00 na 5 możliwych.
Brak oceny

Szukasz salonu lub serwisu Volkswagena w Bytomiu? Zapraszamy do Noma2. Z Bytomia to tylko 19 km, czyli ok. 22 minut jazdy.

Dzięki szybkiemu dojazdowi ul. Chorzowską i DTŚ, nowym modelom Volkswagena (m. in. Golf, Passat, Polo, Sharan) dostępnym od ręki oraz Autoryzowanemu Serwisowi VW, bardzo często odwiedzają nas Klienci z Bytomia. W Bytomiu można spotkać wiele starszych i nowszych modeli Volkswagena, serwisowanych na naszej stacji dealerskiej.


Volkswagen – zaufana marka

V miejsce w Bytomiu *

II miejsce w Polsce **

68

nowych VW zarejestrowano w Bytomiu w 2016 roku

37 890

nowych VW zarejestrowano w Polsce w 2016 roku

= 7%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut w mieście

= 10%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut w kraju

Codziennie odwiedzają nas przedsiębiorcy i klienci indywidualni z Bytomia. Najczęściej wybieranymi przez nich modelami są Golf i Passat. Wzrosła ilość zapytań o SUV-y VW, zwłaszcza po sukcesie Nowego Tiguana w testach bezpieczeństwa Euro NCAP. Skąd rosnące zainteresowanie nowymi samochodami? Kierowcy zaczynają dostrzegać korzyści z zakupu pojazdu w salonie - przede wszystkim komfort, prestiż oraz znaczące oszczędności. Wraz z nowym Volkswagenem, klient otrzymuje dostęp do rozbudowanych pakietów usług serwisowych i ubezpieczeniowych na specjalnych warunkach. Uproszczeniu uległy procedury finansowania zakupu. Kredyty i leasingi stały się bardziej spersonalizowane. Na luksusowy samochód oraz jego serwisowanie w ASO mogą sobie obecnie pozwolić nie tylko duże firmy.

Jakub WarchołZapraszam,
Jakub Warchoł
Kierownik sprzedaży


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe dla mieszkańców Bytomia

Przegląd Golfa z gwarancją
 Wymiana kół / opon
Wymiana oleju z filtrem
Czyszczenie klimatyzacji
 Akumulator do Volkswagena
 Pióra wycieraczek (przód)
 Pomiar geometrii kół

*Dane statystyczne Urzędu Miejskiego w Bytomiu, Wydział Komunikacji: 68 dokonanych rejestracji nowych samochodów marki Volkswagen w dn. 01.01.2016-12.12.2016 r. (na 942 wszystkich zarejestrowanych pojazdów).

**Informacja prasowa PZMP z 05.12.2016 r.


Kontakt

Salon Volkswagen - Noma 2

al. Roździeńskiego 188E
40-203 Katowice
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 35 88 165
fax. +48 32 35 88 200
autosalon@noma2.com.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 7:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00

Naprawy powypadkowe
Pon-Pt: 8:00 - 16:00

Mariola Folęga Sekretariat autosalon@noma2.com.pl +48 32 35 88 101

Sprzedaż samochodów osobowych

Dawid Wojciechowski Sprzedaż samochodów osobowych d.wojciechowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 164  +48 661 350 321
Sebastian Strzelec Sprzedaż samochodów osobowych s.strzelec@noma2.com.pl +48 32 35 88 163  +48 661 350 331
Jakub Warchoł Kierownik sprzedaży j.warchol@noma2.com.pl +48 32 35 88 168

Sprzedaż samochodów użytkowych

Michał Rożek Sprzedaż samochodów użytkowych m.rozek@noma2.com.pl +48 32 35 88 162  +48 661 350 324
Maciej Kuczera Sprzedaż samochodów użytkowych m.kuczera@noma2.com.pl +48 601 507 339
Jakub Warchoł Kierownik sprzedaży j.warchol@noma2.com.pl +48 32 35 88 168

Sprzedaż samochodów używanych

Tomasz Adamczyk Sprzedaż samochodów używanych uzywane@noma2.com.pl +48 32 35 88 167  +48 601 250 177

Serwis

Mariusz Kęska Kierownik serwisu serwis@noma2.com.pl +48 32 35 88 146
Mateusz Kubica Naprawy gwarancyjne m.kubica@noma2.com.pl +48 32 35 88 148
Tomasz Radziszewski Doradca serwisowy t.radziszewski@noma2.com.pl +48 32 35 88 246
Arkadiusz Czuja Doradca serwisowy a.czuja@noma2.com.pl +48 32 35 88 147
Mateusz Kuś Mistrz serwisu m.kus@noma2.com.pl +48 32 35 88 149
Anna Pawlik Asystentka serwisu serwis@noma2.com.pl +48 32 35 88 142

Części i akcesoria

Leszek Głowania Kierownik działu części zamiennych sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121
Dawid Paszyński Części zamienne i akcesoria Obsługa klienta Nora sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121/120
Rafał Błach Części zamienne i akcesoria sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121

Naprawy powypadkowe

Marian Brzoza Kierownik działu napraw powypadkowych m.brzoza@noma2.com.pl +48 32 35 88 151  +48 601 402 540
Sonia Białowąs Biuro napraw powypadkowych blacharnia@noma2.com.pl +48 32 35 88 156
Iwona Otręba Biuro napraw powypadkowych i.otreba@noma2.com.pl +48 32 35 88 153
Adam Sarnecki Biuro napraw powypadkowych a.sarnecki@noma2.com.pl +48 32 35 88 153

Finanse i ubezpieczenia

Michał Łuczak Kredyty, leasingi, ubezpieczenia m.luczak@noma2.com.pl +48 32 35 88 172  +48 603 876 924

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Zapytanie

   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   

  Poproś o telefon