Volkswagen Chorzów? Noma2 tylko 15 min jazdy...

Tę stronę oceniła już 1 osoba.
Średnia ocen to 5.00 na 5 możliwych.
Brak oceny

Szukasz salonu lub serwisu Volkswagen w Chorzowie? Zapraszamy do Noma2! To tylko 11 km od Chorzowa, czyli ok. 15 min jazdy.

Ze względu na dogodny dojazd Drogową Trasą Średnicową, szeroki wybór modeli Volkswagen dostępnych od ręki (m. in. Nowy Caddy, Crafter, Transporter T6 i inne) oraz profesjonalny serwis Volkswagen, Chorzowianie bardzo często nas odwiedzają. Na chorzowskich drogach spotkasz zarówno starsze, jak i nowe modele VW, serwisowane w naszej stacji dealerskiej.

Dlaczego warto wybrać ASO? Specjaliści na bieżąco z nowinkami i klient na bieżąco z informacjami o swoim samochodzie, do tego uczciwa cena w stosunku do jakości pracy, naprawa tylko częściami wymaganymi przez producenta - to tylko niektóre zalety, dla których warto korzystać z ASO.

 

Codziennie odwiedzają nas przedsiębiorcy i klienci indywidualni z Chorzowa. Najczęściej wybieranymi przez nich modelami są Nowy Caddy i Crafter. Stale rośnie także ilość zapytań o Transportery VW, zwłaszcza o Transportera T6. Skąd rosnące zainteresowanie nowymi samochodami? Kierowcy zaczynają dostrzegać korzyści z zakupu pojazdu w salonie - przede wszystkim komfort, prestiż oraz znaczące oszczędności. Wraz z nowym Volkswagenem, klient otrzymuje dostęp do rozbudowanych pakietów usług serwisowych i ubezpieczeniowych na specjalnych warunkach. Uproszczeniu uległy procedury finansowania zakupu. Kredyty i leasingi stały się bardziej spersonalizowane. Na luksusowy samochód oraz jego serwisowanie w ASO mogą sobie obecnie pozwolić nie tylko duże firmy.

Dawid WojciechowskiZapraszam,
Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe dla mieszkańców Chorzowa

Wymiana klocków hamulcowych
Wymiana akumulatora
Wymiana piór wycieraczek
Wymiana oleju z filtrem
Wymiana kół, wymiana opon

Kontakt

Salon Volkswagen - Noma 2

al. Roździeńskiego 188E
40-203 Katowice
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 35 88 165
fax. +48 32 35 88 200
autosalon@noma2.com.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 7:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Naprawy powypadkowe
Pon-Pt: 8:00 - 16:00

Mariola Folęga Sekretariat autosalon@noma2.com.pl +48 32 35 88 101

Sprzedaż samochodów użytkowych

Dawid Wojciechowski Kierownik sprzedaży d.wojciechowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 164
Michał Rożek Sprzedaż samochodów użytkowych m.rozek@noma2.com.pl +48 32 35 88 162  +48 661 350 324
Maciej Kuczera Sprzedaż samochodów użytkowych m.kuczera@noma2.com.pl +48 601 507 339
Tomasz Kochman Sprzedaż samochodów użytkowych t.kochman@noma2.com.pl +48 32 35 88 168  +48 605 862 076

Sprzedaż samochodów używanych

Michał Łuczak Samochody używane, kredyty, leasingi, ubezpieczenia m.luczak@noma2.com.pl +48 32 35 88 172  +48 603 876 924

Serwis

Mariusz Kęska Kierownik serwisu serwis@noma2.com.pl +48 32 35 88 146
Mateusz Kubica Naprawy gwarancyjne m.kubica@noma2.com.pl +48 32 35 88 148
Mateusz Kuś Mistrz serwisu m.kus@noma2.com.pl +48 32 35 88 149
Jacek Ostrycharczyk Doradca serwisu j.ostrycharczyk@noma2.com.pl +48 32 35 88 147
Grzegorz Olszewski Doradca serwisu g.olszewski@noma2.com.pl +48 32 35 88 246
Marta Wośko Asystentka serwisu m.wosko@noma2.com.pl +48 32 35 88 142
Magdalena Michalska Asystentka serwisu biuro.serwisu@noma2.com.pl +48 32 35 88 141

Części i akcesoria

Leszek Głowania Kierownik działu części zamiennych sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121
Dawid Paszyński Części zamienne i akcesoria Obsługa klienta Nora sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121/120
Rafał Błach Części zamienne i akcesoria sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121

Naprawy powypadkowe

Marian Brzoza Kierownik działu napraw powypadkowych m.brzoza@noma2.com.pl +48 32 35 88 151  +48 601 402 540
Sonia Białowąs Biuro napraw powypadkowych blacharnia@noma2.com.pl +48 32 35 88 156
Iwona Otręba Biuro napraw powypadkowych i.otreba@noma2.com.pl +48 32 35 88 153
Adam Sarnecki Biuro napraw powypadkowych a.sarnecki@noma2.com.pl +48 32 35 88 153

Finanse i ubezpieczenia

Michał Łuczak Samochody używane, kredyty, leasingi, ubezpieczenia m.luczak@noma2.com.pl +48 32 35 88 172  +48 603 876 924

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu www.

Zapytanie

   
   
   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   
   
   

  Poproś o telefon