Volkswagen Chorzów? Noma2 tylko 15 min jazdy...

Tę stronę oceniły już 2 osoby.
Średnia ocen to 5.00 na 5 możliwych.
Brak oceny

Szukasz salonu lub serwisu Volkswagen w Chorzowie? Zapraszamy do Noma2! To tylko 11 km od Chorzowa, czyli ok. 15 min jazdy.

Ze względu na dogodny dojazd Drogową Trasą Średnicową, szeroki wybór modeli Volkswagen dostępnych od ręki (m. in. Nowy Caddy, Crafter, Transporter T6 i inne) oraz profesjonalny serwis Volkswagen, Chorzowianie bardzo często nas odwiedzają. Na chorzowskich drogach spotkasz zarówno starsze, jak i nowe modele VW, serwisowane w naszej stacji dealerskiej.

Dlaczego warto wybrać ASO? Specjaliści na bieżąco z nowinkami i klient na bieżąco z informacjami o swoim samochodzie, do tego uczciwa cena w stosunku do jakości pracy, naprawa tylko częściami wymaganymi przez producenta - to tylko niektóre zalety, dla których warto korzystać z ASO.

 

Codziennie odwiedzają nas przedsiębiorcy i klienci indywidualni z Chorzowa. Najczęściej wybieranymi przez nich modelami są Nowy Caddy i Crafter. Stale rośnie także ilość zapytań o Transportery VW, zwłaszcza o Transportera T6. Skąd rosnące zainteresowanie nowymi samochodami? Kierowcy zaczynają dostrzegać korzyści z zakupu pojazdu w salonie - przede wszystkim komfort, prestiż oraz znaczące oszczędności. Wraz z nowym Volkswagenem, klient otrzymuje dostęp do rozbudowanych pakietów usług serwisowych i ubezpieczeniowych na specjalnych warunkach. Uproszczeniu uległy procedury finansowania zakupu. Kredyty i leasingi stały się bardziej spersonalizowane. Na luksusowy samochód oraz jego serwisowanie w ASO mogą sobie obecnie pozwolić nie tylko duże firmy.

Dawid WojciechowskiZapraszam,
Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe dla mieszkańców Chorzowa

Pakiet klimatyzacja i filtr przeciwpyłkowy
Kontrola zawieszenia
Geometria kół
Wymiana oleju z filtrem
Wymiana oleju skrzyni biegów
Wymiana opon z wyważeniem
Wymiana zestawu hamulcowego
Wymiana kół z wyważeniem
Wymiana zestawu hamulcowego

Kontakt

Salon Volkswagen - Noma 2

Szanowni Państwo! Od dnia 06.04.2020 r. do odwołania ulegają zmianie godziny pracy Salonu Sprzedaży i Serwisu. SALON SPRZEDAŻY/ SERWIS: PON / PT 8:00-16:00, SOB nieczynne. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail. Wszelkie dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt. Życzymy zdrowia! Zespół Noma 2

al. Roździeńskiego 188E
40-203 Katowice
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 35 88 165
fax. +48 32 35 88 200
autosalon@noma2.com.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 7:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Naprawy powypadkowe
Pon-Pt: 8:00 - 16:00


Mariola Folęga Sekretariat autosalon@noma2.com.pl +48 32 35 88 101

Sprzedaż samochodów dostawczych

Dawid Wojciechowski Kierownik sprzedaży d.wojciechowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 164
Michał Rożek Sprzedaż samochodów użytkowych m.rozek@noma2.com.pl +48 32 35 88 162  +48 661 350 324
Maciej Kuczera Sprzedaż samochodów użytkowych m.kuczera@noma2.com.pl +48 601 507 339
Aleksandra Skrzypiec Asystentka Sprzedaży a.skrzypiec@noma2.com.pl +48 32 35 88 366

Serwis

Mariusz Kęska Kierownik serwisu serwis@noma2.com.pl +48 32 35 88 146
Stanisław Polarz Naprawy gwarancyjne s.polarz@noma2.com.pl +48 32 35 88 148
Anna Pawlik Asystentka serwisu serwis@noma2.com.pl +48 32 35 88 142
Jacek Ostrycharczyk Mistrz Serwisu j.ostrycharczyk@noma2.com.pl +48 32 35 88 140
Marta Wośko Asystentka serwisu m.wosko@noma2.com.pl +48 32 35 88 142
Sebastian Złotnik Doradca serwisu s.zlotnik@noma2.com.pl +48 32 35 88 147
Krzysztof Misztal Doradca serwisu k.misztal@noma2.com.pl +48 32 35 88 246

Części i akcesoria

Jacek Haratyk Kierownik działu części zamiennych sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121
Andrzej Omelaniec Części zamienne i akcesoria Obsługa klienta Nora sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121/120

Naprawy powypadkowe

Marian Brzoza Kierownik działu napraw powypadkowych m.brzoza@noma2.com.pl +48 32 35 88 151  +48 601 402 540
Iwona Otręba Biuro napraw powypadkowych i.otreba@noma2.com.pl +48 32 35 88 153
Adam Sarnecki Biuro napraw powypadkowych a.sarnecki@noma2.com.pl +48 32 35 88 153

Finanse i ubezpieczenia

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu www.

Zapytanie

   
   
   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   
   
   

  Poproś o telefon