Volkswagen Gliwice
Marka nr 1 w Gliwicach *

Tę stronę oceniła już 1 osoba.
Średnia ocen to 5.00 na 5 możliwych.
Brak oceny

Szukasz salonu lub serwisu Volkswagen w Gliwicach? Zapraszamy do Noma2! To tylko 30 km od Gliwic, czyli ok. 30 minut jazdy.

Ze względu na dogodny dojazd Drogową Trasą Średnicową, szeroki wybór modeli użytkowych Volkswagen dostępnych od ręki oraz profesjonalny serwis Volkswagena, gliwiczanie bardzo często nas odwiedzają. Na gliwickich drogach spotkasz zarówno starsze, jak i nowe modele VW, serwisowane przez naszą stację dealerską.

Dlaczego warto wybrać autoryzowaną stację obsługi? Jakość za uczciwą cenę, specjalizacja i ciągłe szkolenia kadry mechaników, odpowiedzialna naprawa na którą dostajesz gwarancję - to tylko niektóre powody, dla których warto korzystać z ASO.


Volkswagen – marka, której można zaufać

I miejsce w Gliwicach *

II miejsce w Polsce **

181

nowych VW zarejestrowano w Gliwicach w 2016 roku

37 890

nowych VW zarejestrowano w Polsce w 2016 roku

= 8%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut w mieście

= 10%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut w kraju

Bardzo nas cieszy popularność Volkswagenów wśród gliwiczan oraz rosnące zainteresowanie serwisowaniem pojazdów w ASO. Klienci z Gliwic najczęściej wybierają Nowego Caddy, Craftera oraz Transportera, którego premiera odbyła się w 2015 roku. Nowy pojazd to bezpieczeństwo i komfort w wielu sytuacjach, istotne oszczędności oraz dostęp do rozbudowanych pakietów usług serwisowych i szerokiego wachlarza ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach. Zakup nowego Volkswagena w leasingu czy kredycie jest teraz prosty i opłacalny. Każdy Klient znajdzie u nas produkt finansowy dopasowany do swoich potrzeb i możliwości.

Dawid WojciechowskiZapraszam,
Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe

Wymiana rozrządu
Pakiet klimatyzacja i koła
Kontrola zawieszenia
Geometria kół
Wymiana oleju z filtrem

*Dane statystyczne Urzędu Miejskiego w Gliwicach, Wydział Komunikacji: 181 dokonanych rejestracji nowych samochodów marki Volkswagen w dn. 01.01.2016-27.12.2016 r. (na 2375 wszystkich, zarejestrowanych pojazdów).

**Informacja prasowa PZMP z 05.12.2016 r.


Kontakt

Salon Volkswagen - Noma 2

al. Roździeńskiego 188E
40-203 Katowice
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 35 88 165
fax. +48 32 35 88 200
autosalon@noma2.com.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 7:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Naprawy powypadkowe
Pon-Pt: 8:00 - 16:00


Mariola Folęga Sekretariat autosalon@noma2.com.pl +48 32 35 88 101

Sprzedaż samochodów użytkowych

Dawid Wojciechowski Kierownik sprzedaży d.wojciechowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 164
Michał Rożek Sprzedaż samochodów użytkowych m.rozek@noma2.com.pl +48 32 35 88 162  +48 661 350 324
Maciej Kuczera Sprzedaż samochodów użytkowych m.kuczera@noma2.com.pl +48 601 507 339
Tomasz Kochman Sprzedaż samochodów użytkowych t.kochman@noma2.com.pl +48 32 35 88 168  +48 605 862 076
Marzena Grajper Asystentka Sprzedaży m.grajper@noma2.com.pl +48 32 35 88 366
Patrycja Żydek Recepcja recepcja@noma2.com.pl +48 32 35 88 165

Serwis

Mariusz Kęska Kierownik serwisu serwis@noma2.com.pl +48 32 35 88 146
Stanisław Polarz Naprawy gwarancyjne s.polarz@noma2.com.pl +48 32 35 88 148
Jacek Ostrycharczyk Mistrz Serwisu j.ostrycharczyk@noma2.com.pl +48 32 35 88 140
Marta Wośko Asystentka serwisu m.wosko@noma2.com.pl +48 32 35 88 142
Sebastian Złotnik Doradca serwisu s.zlotnik@noma2.com.pl +48 32 35 88 147
Krzysztof Misztal Doradca serwisu k.misztal@noma2.com.pl +48 32 35 88 246

Części i akcesoria

Leszek Głowania Kierownik działu części zamiennych sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121
Dawid Paszyński Części zamienne i akcesoria Obsługa klienta Nora sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121/120

Naprawy powypadkowe

Marian Brzoza Kierownik działu napraw powypadkowych m.brzoza@noma2.com.pl +48 32 35 88 151  +48 601 402 540
Sonia Białowąs Biuro napraw powypadkowych blacharnia@noma2.com.pl +48 32 35 88 156
Iwona Otręba Biuro napraw powypadkowych i.otreba@noma2.com.pl +48 32 35 88 153
Adam Sarnecki Biuro napraw powypadkowych a.sarnecki@noma2.com.pl +48 32 35 88 153

Finanse i ubezpieczenia

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu www.

Zapytanie

   
   
   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   
   
   

  Poproś o telefon