Bezkonkurencyjny Volkswagen Crafter

W autoryzowanym salonie Volkswagena Noma2 w Katowicach chcemy być jak najbliżej Klienta - zupełnie, jak nowy Crafter. Ten samochód użytkowy jest absolutnie bezkonkurencyjny. Dlaczego?

Volkswagen-Crafter-przód.jpg

Dla wymagających 

Skupiając się na wymaganiach przyszłych użytkowników, powstał samochód jakiego jeszcze nie było. Ekonomiczny, funkcjonalny, niezawodny, wyjątkowy. Jest w stanie sprostać oczekiwaniom różnych grup Klientów. To jedyny samochód w swojej klasie z fotelem ergoComfort o regulowanej wysokości. Fotel ergoComfort otrzymał oznaczenie jakości AGR, dzięki swojej wyjątkowej ergonomii. Volkswagen Crafter posiada najwyższą przestrzeń ładunkową – 2196 mm wysokości. Drzwi przesuwne otwierają się na szerokość 1311 mm. W wersji z napędem na przednie koła, próg ładunkowy jest o 100 mm niższy. Maksymalna ładowność tego modelu to 18,4 m3. Wewnątrz znajduje się bagażnik ładunkowy, listwy mocujące z każdej strony, uniwersalna podłoga do instalacji systemów transportowych oraz 14 uchwytów mocujących ukrytych w podłodze. Całość rozświetla diodowe oświetlenie.

Volkswagen-Crafter-bok.jpg

Największy wybór napędów w klasie

To jedyny samochód w swojej klasie, który oferowany jest w aż 6 różnych konfiguracjach napędu i skrzyni biegów. Napęd: przedni, tylny i 4MOTION można skonfigurować z 8-stopniową przekładnią manualną lub automatyczną. Największy moment obrotowy oferuje silnik 2.0 TDI generujący moc 130 kW.

Volkswagen-Crafter-przód-2.jpg

Systemy, jakich jeszcze nie było

Wisienką na torcie są systemy wspomagające kierowcę oraz odpowiedzialne za bezpieczeństwo. Poprzeczka została podniesiona naprawdę wysoko. W Crafterze znajdziesz ultradźwiękowe czujniki boczne ostrzegające przed ewentualną kolizją, tempomat ACC, system „Front Assist” oraz największy hit - asystent cofania z przyczepą „Trailer Assist”.

Volkswagen-Crafter-tył.jpg

Zobacz, jak działa asystent cofania z przyczepą „Trailer Assist” oraz sprawdź wszystkie możliwości nowego VW Craftera w salonie Noma2 w Katowicach. 


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›