Caddy Beach – realizuj swoje pasje

Minikamper to najmniejszy model marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Mimo niewielkich rozmiarów gwarantuje wysoki komfort podróżowania.

caddy_beach.jpg

Nie tylko plaża

Caddy Beach oferuje zupełnie nowe spojrzenie na możliwości spędzania wakacji m.in. dzięki doskonałemu wyposażeniu wewnętrznemu, które dostępne jest już w standardzie. W Caddy Beach znajduje się szerokie, rozkładane łóżko, nieprzezroczysta zasłona przeciwsłoneczna na przednią szybę oraz magnetyczne zasłony na szyby boczne szyby. Sporo swobody dostarczają także praktyczne kieszenie, pokaźna przestrzeń bagażowa pod łóżkiem oraz składane stoły montowane z tyłu przednich foteli. Dodatkowo Caddy Beach można udoskonalić pakietem „Camping”, w skład którego wchodzi m.in. namiot na tylną klapę o wymiarach 2,3 x 2,9 m, po którego rozłożeniu można stworzyć niewielki domek wakacyjny.

caddy_beach_interior.jpg

Ruszaj w drogę

Caddy Beach z 5 miejscami do jazdy i 2 miejscami do spania dostępny jest z dwoma rozstawami osi do wyboru i z silnikami o mocy od 75 KM do 150 KM. Oferowana jest także wersja z napędem 4MOTION. Najmniejszy kamper wśród modeli marki Volkswagen Samochody Użytkowe został stworzony wedle linii wyposażenia Trendline. Ten minikamper to świetna propozycja dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób poszukujących komfortowego i przestronnego samochodu za relatywnie niewielkie pieniądze, który pozwoli im poznać atuty wakacyjnego auta.

caddy_beach_back.jpg

Aktualna oferta marki Volkswagen Samochody Użytkowe czeka na Państwa w Salonach Noma w Katowicach. Zapraszamy!

/źródło: youtube.com/CarsGuide/


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›