California 6.1 - zapowiedź nowej odsłony kultowego kampera

Pierwsze szkice nowego modelu niemieckiej marki - California 6.1 ujrzały właśnie światło dziennie. Volkswagen Samochody Użytkowe zoptymalizował i ulepszył swój światowy bestseller.

California_6_1_pierwsze_szkice.jpg

Istotne zmiany

Nowa California 6.1 to istotne zmiany, które znacznie podniosą komfort już i tak wygodnej jazdy i użytkowania. Ulepszone zostało wnętrze auta oraz przeprojektowano dach i przód auta. Konsola została wyposażona w wielofunkcyjny wyświetlacz. Wprowadzono także szereg systemów wspomagających bezpieczeństwo i komfort jazdy. Całkowitą nowością tego modelu jest użycie nowej generacji systemów multimedialnych ze zintegrowaną kartą eSIM, które otwierają drogę do świata mobilnych usług online. Po raz pierwszy dostępny będzie także cyfrowy wyświetlacz w miejscu tradycyjnych zegarów.

Nr 1 na świecie

Model California rokrocznie sprzedaje się w ponad 18 000 egzemplarzy, co bez dwóch zdań plasuje Californię na 1. miejscu wśród samochodów kempingowych na świecie. California to nie tylko kamper, ale także van, dlatego też świetnie sprawdza się zarówno na co dzień, jak i podczas długich wycieczek. Światowy bestseller został zoptymalizowany tak, aby dawać jeszcze więcej przyjemności z jazdy. Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów w nowej Californii 6.1 będzie wspomagać m.in. system Lane Assist, Side Protection i Trailer Assist. Zupełną nowością będzie także asystent bocznego wiatru.

California_6_1_pierwsze_szkice_interior.jpg

Ciąg dalszy innowacji

Zaprezentowany wiosną Multivan 6.1 posiada elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego i będzie w nie wyposażona również nowa California 6.1. Ponadto nowy kamper pojawi się na rynku z nowoczesnymi silnikami wysokoprężnymi o pojemności 2 litrów i mocy do 146 kW/199 KM. Najnowsza generacja popularnego na całym świecie kampera niemieckiej marki będzie miała swoją światową premierę na Caravan Salon 2019 w Düsseldorfie, który odbędzie się w dn. 30.08-8.09.2019.

Aktualna oferta samochodów użytkowych marki Volkswagen czeka na Państwa w Salonach Noma w Katowicach. Zapraszamy!


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›