'Caravan Salon 2018' - prezentacja nowych modeli Volkswagena

Całkowicie nowy samochód rekreacyjny - Grand California 600 oczarował uczestników targów, które w dn. 24.08. - 02.09.18 odbyły się w Düsseldorfie.

VWGC01.jpg

Odkryj swobodę

Konstrukcja nowej Grand California 600 została oparta na bazie Craftera – jednym z wiodących aut w swoim segmencie. Prezentacja ta wzbogaca nie tylko ofertę modelową Samochodów Użytkowych Volkswagena, ale także cały sektor o innowacyjną i luksusową wersję samochodu rekreacyjnego. Grand California 600 pojawi się w sprzedaż wiosną 2019 roku.

VWGC02.jpg

Wielki dom

Wakacje z rodziną, czy grupą przyjaciół nie stanowią już żadnego problemu. Auto zapewni komfort i udany wypoczynek dla 4 osób z całym ich bagażem. Grand California 600 może być wyposażona w sypialnię z łóżkiem dla dziecka, bądź dodatkowe łóżko tego typu może znajdować się pod podwyższonym dachem. W tej wersji auto posiada także panoramiczny dach. Grand California 600 posiada kilka pomieszczeń, łatwo się prowadzi, a zaparkowanie auta jest dziecinnie proste.

VWGC03.jpg

To nie wszystko!

Wraz z autem Grand California 600 swoją premierę miały także: Grand California 680 oraz California 30 Years. Ten drugi model został opracowany na 30-lecie kultowej Californii – zbudowanej na bazie Transportera trzeciej generacji i różni się kontrastową kolorystyką dachu oraz bogatszym wyposażeniem. Jest to limitowana edycja, a łącznie z taśmy wyjedzie tylko 999 numerowanych aut.

VWGC04.jpg

Aktualna oferta samochodów użytkowych Volkswagena czeka na Państwa w Salonach Noma w Katowicach. Zapraszamy!


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›