Dlaczego Polacy wybierają rodzinne Volkswageny?

Wszędzie dobrze, ale w rodzinnej podróży najlepiej w Volkswagenie. Oto powody, dla których VW są najczęściej wybieranymi samochodami przez polskie rodziny.

Volkswagen-Touran.jpg

Bezpieczeństwo

Touran, Golf Sportsvan oraz Sharan zdecydowanie wiodą prym wśród polskich rodzin. Głównym powodem jest bezkompromisowe podejście do bezpieczeństwa w każdych warunkach, które potwierdza 5 gwiazdek w testach NCAP. Volkswagen Touran posiada m.in. praktyczne uchwyty ISOFIX, które dają możliwość bezpiecznego przewożenia dzieci na każdym z pięciu foteli. Dodatkową zaletą jest system Car-Net Cam-Connect, który pozwala kontrolować tylne rzędy bez konieczności odwracania się za siebie.

Volkswagen-Sportvan.jpg

Komfort

Dopasowanie idealnej temperatury dla każdego pasażera jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Klimatyzacja z systemem Pure Air Climatronic pozwala doskonale dostosować klimat podróżowania w każdej z trzech stref dla pasażerów. System Easy Entry w nowym Sharanie ułatwia wsiadanie do samochodu oraz błyskawiczne składanie foteli w trzecim rzędzie. Z kolei w Sportsvanie jest możliwość wysuwania i wsuwania tylnej kanapy o 18 cm, co wyjątkowo korzystnie wpływa na podróżowanie wysokich pasażerów. Natomiast w Touranie można regulować fotele drugiego rzędu, aby nawet na najdłuższych trasach podróżować w znakomitym komforcie.

Volkswagen-Sharan.jpg

Pojemność

Volkswagen Golf Sportsvan posiada bagażnik o objętości 600 litrów, funkcję obniżania podłogi oraz pochylane siedzenie, dzięki czemu można zyskać nawet 1520 litrów przestrzeni bagażowej. Sportsvan wyposażono również w liczne schowki, szuflady i miejsca na butelki, aby podróżowało się jeszcze bardziej komfortowo. Nowy Sharan oferuje aż 2340 litra objętości bagażnika, a dodatkowe kieszenie, szuflady, kosz, stoliki i uchwyty ułatwiają zachowanie porządku podczas podróży. O funkcjonalność zadbano również w Touranie, który posiada 1980 litrów przestrzeni bagażowej i 47 praktycznych schowków na niezbędne drobiazgi.

Volkswagen-Touran-wnetrze.jpg

Odwiedź salon Noma2 w Katowicach i poznaj Volkswagena od jego rodzinnej strony.

 


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›