Innowacyjny partner każdej podróży – wyposażenie Nowego Tiguana

Większy, przestronniejszy i bardziej sportowy. Nowy Tiguan oferuje szereg nowoczesnych technologii, które docenisz od pierwszej jazdy.

VW-Tiguan-bok.jpg

Inteligentne reflektory

Nowy Tiguan przyciąga spojrzenia swoim niepowtarzalnym charakterem. Innowacyjne światła LED posiadają dynamiczną stylistykę. Dbają również o bezpieczeństwo zarówno Twoje, jak i innych uczestników ruchu. Nowoczesna technologia pozwala płynnie dostosowywać moc reflektorów do potrzeb kierowcy.

VW-Tiguan-przod.jpg

Opcjonalne systemy

Podróż Nowym Tiguanem daje Ci możliwość pełnej kontroli nad prawie każdym parametrem. Opcjonalny system usług Car-Net Guide & Inform pozwala zaplanować trasę w najmniejszych szczegółach, łącznie z obiektami, które warto zobaczyć, restauracjami, muzeami czy innymi miejscami. System umożliwia bieżące śledzenie informacji o pogodzie, wolnych miejscach parkingowych, stacjach benzynowych czy korkach w Twojej okolicy. Nowy Tiguan dba o komfort do granic możliwości. Opcjonalny system App-Connect pozwala podłączyć smartfon z systemem iOS czy Android do samochodowych multimediów. Umożliwia to wyświetlanie aplikacji z Twojego smartfona na dotykowym ekranie systemu Infotainment.

VW-Tiguan-wnetrze.jpg

Indywidualny wyświetlacz

Kokpit Nowego Tiguana posiada ogromny, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 30 cm. Pięć różnych ustawień ekranu, które można przełączać za pomocą kierownicy, pozwala śledzić nie tylko dane dotyczące prędkości i obrotów silnika, ale również nawigację i zawartość multimediów. Maksymalny komfort, dzięki posiadaniu niezbędnych informacji w zasięgu wzroku, oferuje wyświetlacz Head-up (informacje o prędkości, nawigacji czy znakach drogowych). Wyświetlacz w każdej chwili można wsunąć do tablicy rozdzielczej.

VW-Tiguan-kokpit.jpg

Poczuj komfort podróży Nowym Tiguanem. Zapraszamy na jazdę próbną do salonu VW Noma2 w Katowicach.

 


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›