Innowacyjny Volkswagen Passat GTE

Nowy Volkswagen Passat GTE jest jeszcze bardziej luksusowy. Skórzana tapicerka, innowacyjne oświetlenie LED, system Adaptive Cruise Control czy technologia plug-in hybrid - to tylko niektóre z zalet najdoskonalszego Passata w rodzinie.

Volkswagen-Passat-GTE-stylistyka-przod-i-tyl.jpg

Jeszcze mocniejszy

Nowy Passat GTE został wyposażony w technologię plug-in hybrid. Silnik TSI napędzany elektrycznie rozpędza się do 100 km/h w 4,7 sekundy. Po przekroczeniu prędkości 130 km/h, silnik TSI podtrzymuje silnik elektryczny i automatycznie przełącza się w tryb hybrydowy. Umożliwia to osiągnięcie maksymalnej prędkości, sięgającej 225 km/h. Za pomocą przycisku „Boost” możesz wzmocnić Passata GTE, osiągając jego maksymalną moc - 280 KM.

Volkswagen-Passat-GTE-karoseria-2.jpg

Najlepszy przewodnik w drodze do celu

W nowym Passacie GTE znajdziesz system Car-Net Guide & Inform, dzięki któremu możesz czerpać korzyści płynące z mobilnej sieci, np. zyskać stały dostęp do informacji o ruchu drogowym, najtańszych stacjach paliw czy najlepszych restauracjach w rejonie. Wszystko wyświetlane jest w systemie nawigacji pojazdu. System Car-Net to także aplikacja na Twój telefon, dzięki której z łatwością znajdziesz swój samochód.

Volkswagen-Passat-GTE-wnetrze.jpg

Niezawodny partner na każdym dystansie

Bez względu na to, czy wybierasz się jedynie na zakupy, czy w daleką podróż, Volkswagen Passat GTE stanie się Twoim partnerem w każdej sytuacji. Napęd elektryczny może zastąpić pracę silnika na dystansie 50 km. W ten sposób, codzienny dojazd do pracy odbywać się może bez zużycia nawet kropli paliwa.

Volkswagen-Passat-GTE-stylistyka.jpg

Elektryzujący design

Cechą charakterystyczną dla linii GTE jest niebieska, dekoracyjna listwa, biegnąca przez osłony chromowanej chłodnicy aż do reflektorów. Passat GTE w standardzie posiada 17-calowe koła „Montpellier”, specjalnie zaprojektowane na potrzeby tego modelu. Kolor niebieski, niemal zarezerwowany dla pojazdów z napędem elektrycznym, dominuje we wnętrzu Passata GTE w postaci szwów na kierownicy, rękawie i gałce dźwigni zmiany biegów.

Volkswagen-Passat-GTE-wnetrze-2.jpg

Odkryj wszystkie możliwości Passata w salonie Volkswagena Noma w Katowicach.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›