Jeden Golf w wielu Variantach

Volkswagen znów zaskakuje. Tym razem, stworzył nową wersję legendarnego Golfa w aż 4 różnych wariantach. Golf Variant może być rodzinny i pojemny, utrzymany w sportowym duchu (Golf R Variant), ekonomiczny (Golf GTD Variant) lub mocny na 4 koła (Golf Alltrack). Każdy wariant jest wyjątkowy i idealnie dopasowany do potrzeb kierowcy.

Variant_wersje.jpg

Przyjemność z prowadzenia

Nie sposób nie zauważyć dynamicznego, sportowego charakteru Golfa Variant. Opony 205/55 z zabezpieczeniem przed kradzieżą, wyposażone są w 16-calowe obręcze Toronto i Dover. Golf Variant jest dostępny także w wersji z 17-calowymi obręczami, z oponami wielkości 225/45/R17. Silnik TDI i TSI oferują dużą wydajność i dynamikę przy średnim spalaniu 3,8 l/100 km. Zadbano również o ekologię samochodu.

Variant_wyglad.jpg

Najwyższy komfort wnętrza

Skórzana tapicerka podkreśla wyrafinowane wykończenie i wygodę. Po raz pierwszy w Golfie znalazły się sportowe fotele kierowcy i pasażera ergoActive. Można dowolnie dopasować wysokość, głębokość, długość i pochylenie siedzenia. Zadbano nawet o regulację podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa dla kierowcy oraz o funkcję masażu. Komfortowe wnętrze dopełnia wyjątkowy design, tworzony przez oświetlenie na klamkach i podłokietnikach oraz wokół nóg.

Volkswagen_Golf_Variant_Fotele.jpg

Bezpieczeństwo na drodze

Doskonałą widoczność na drodze zapewnia system reflektorów bi-ksenonowych z funkcją doświetlania zakrętów, zwiększając bezpieczeństwo jazdy. Instalacja spryskiwaczy reflektorów dodatkowo wpływa na jakość oświetlenia. Istnieje możliwość wyposażenia samochodu w system Dynamic Light Assist, zapobiegający oślepianiu innych kierowców poprzez regulację pracy świateł. Front Assist, czyli tempomat ACC, automatycznie reguluje odległość w stosunku do pojazdu jadącego przed nami za pomocą czujnika radarowego o zasięgu do 200m. Tempomat, podczas wyprzedzania, sygnalizuje kierowcy krytyczne sytuacje, zmniejszając ryzyko wypadku. Funkcja automatycznego przyhamowania samochodu, który uległ zderzeniu, dzięki hamulcowi wielokolizyjnemu, zmniejsza siłę uderzenia. Przy potencjalnym zagrożeniu wypadkiem, pasy bezpieczeństwa automatycznie się naprężają, a boczne szyby i szyberdach zamykają, zapewniając kurtynom powietrznym optymalną ochronę pasażerów.

Variant_parkowanie.jpg

Zapraszamy do przetestowania wybranej przez siebie wersji Nowego Golfa Variant w Salonie Volkswagena w Katowicach.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›