Multivan 6.1 – Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie

W dn. 07-17.03.2019 odbywa się Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie – największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie motoryzacyjne w Europie. Na targach niemiecki producent prezentuje m.in. Multivana 6.1 – odświeżoną wersję słynnego modelu T.

multivan_6_1_front.jpg

Kultowy multivan

Najnowsza generacja multivana konsekwentnie kontynuuje sprawdzone mocne strony i wyznacza nowe standardy w swojej klasie. Wytrzymały i przestronny Multivan 6.1 wyposażony został w najnowocześniejsze systemy informacyjno–rozrywkowe oraz bezpieczeństwa. Samochód otrzymał elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego, zamiast obecnego do tej pory tradycyjnego układu hydraulicznego. Zmiana ta spowoduje łatwiejsze i bardziej intuicyjne manewrowanie oraz panowanie nad pojazdem przy większych prędkościach. Model posiada także najnowsze silniki 2.0 TDI o mocy od 90 do 199 KM. Multivan 6.1 występuje także w wersji z napędem elektrycznym.

multivan_6_1.jpg

Wnętrze przyszłości

Wśród nowości wyposażenia Multivana 6.1 warto wyróżnić m.in. cyfrowe zegary, których wskazania kierowca będzie mógł modyfikować według własnych preferencji i potrzeb. Przeprojektowane zostały również tradycyjne wskaźniki. W obecnym modelu między zegarami znajdować się będzie wielofunkcyjny wyświetlacz. Multivan 6.1 jest standardowo wyposażony w innowacyjne funkcje online "We Connect", a także najnowszej generacji modularny system audio-informacyjny. Nowy Multivan 6.1 pojawi się na polskim rynku na przełomie roku.

multivan_6_1_interior.jpg

W Genewie w przestrzeni marki Volkswagen Samochody Użytkowe można zobaczyć także Amaroka Aventurę w specjalnej wersji Black Style oraz innowacyjny, w pełni elektryczny rower towarowy – Cargo e-Bike.

Aktualna oferta marki Volkswagen Samochody Użytkowe czeka na Państwa w Salonach Noma w Katowicach. Zapraszamy!

/źródło: youtube.com/Automobile Classics/


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›