Niezawodny Volkswagen Caddy

IV generacja Caddy oferuje jeszcze większą funkcjonalność i komfort. To samochód niezawodny, uniwersalny i wszechstronny. Idealnie sprawdzi się podczas wypadu na zakupy czy na podróż w większym gronie.

VW-Caddy-przód.jpg

Dostosowany do potrzeb

Wnętrze modelu Caddy, w zależności od Twoich codziennych potrzeb, może być dowolnie zmieniane. Pomieści 7 pasażerów lub, dzięki składanym fotelom z możliwością ich zdemontowania, bagaż o dużych gabarytach. Dodatkowo Caddy posiada wiele praktycznych opcji przechowywania, np. głęboką półkę pod dachem, w której można trzymać większe rzeczy na wyciągnięcie ręki. Caddy można wyposażyć w regulowaną ściankę działową i zaczepy do mocowania, dzięki czemu solidnie zabezpieczysz transportowany ładunek. Jeszcze większy komfort w załadunku i rozładunku zapewnia system dotykowego zamykania tylnej klapy i opcjonalne tylne drzwi skrzydłowe. 

VW-Caddy-bok.jpg

Mocny i oszczędny

W silnikach Volkswagena Caddy zastosowano rozwiązanie BlueMotion Technology, które odpowiada za spełnianie wszystkich norm emisji spalin Euro 6. Model ten wyposażono również w napęd na wszystkie koła 4MOTION. Volkswagen Caddy zachowuje doskonałą przyczepność szczególnie na śliskich lub ośnieżonych drogach.

VW-Caddy-tyl.jpg

Kompan podróży

Volkswagen Caddy został wyposażony w szeroką gamę systemów bezpieczeństwa. W standardzie znajduje się system automatycznego hamowania, który po wykryciu zderzenia w krótkim czasie hamuje do prędkości 10/h. Opcjonalnie Caddy można wyposażyć w tempomat adaptacyjny, automatycznie dostosowujący prędkość samochodu do prędkości poprzedzającego pojazdu i zachowujący stałą prędkość. Volkswagen oferuje także inteligentny system ParkPilot, kamerę cofania i asystenta kierowania w trakcie wykonywania manewrów.

VW-Caddy-wnetrze.jpg

Zapraszamy do Salonów Noma w Katowicach na jazdę próbną nowym Volkswagenem Caddy. 

 


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›