Nowy Caddy 5 - światowa premiera

W Düsseldorfie został zaprezentowany światu nowy Caddy – bardziej cyfrowy, wydajniejszy i doskonalszy niż kiedykolwiek wcześniej.

caddy_5_side.jpg

Jeszcze bardziej wydajny

Piąta generacja jednego z najbardziej popularnych modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze przynosi sporo zmian. Do obecnej chwili na całym świecie wyprodukowano ponad trzy miliony egzemplarzy tego auta, a piąta generacja na pewno tę liczbę jeszcze powiększy. Nowy Caddy, zupełnie jak jego poprzednicy, rewelacyjnie sprawdzi się jako van, samochód dostawczy i samochód kempingowy. Caddy został przeprojektowany zupełnie od podstaw i dzięki zastosowaniu platformy MQB jest niezwykle dynamiczny i łatwy w obsłudze. Co więcej, razem z platformą nowy model wzbogaca się o zaawansowane technologie m.in. systemy wspomagające bezpieczeństwo i zwiększające komfort, cyfrowe systemy operacyjne oraz systemy informacyjno-rozrywkowe.

caddy_5_interior.jpg

Pełny charyzmy i przestrzeni

Wygląd zewnętrzny nowego modelu został zupełnie zmieniony. Obecnie auto prezentuje się sportowo, a sama sylwetka nabiera coraz bardziej dynamicznych kształtów. Choć nowy Caddy 5 nie wygląda jak typowe auto dostawcze z zewnątrz, dzięki czemu może przypaść do wielu gustów, o tyle w środku ogrom przestrzeni jest bardzo znaczący. Nowy Caddy w wersji Maxi może zmieścić maksymalnie dwie europalety, co jest dużym atutem. Model jest dostępny jako Caddy Cargo (furgon z zamkniętym nadwoziem) oraz jako samochód rodzinny (z przeszklonym przedziałem pasażerskim) w podstawowym wariancie Caddy Kombi, a także w nowych liniach wyposażenia "Caddy", Caddy "Life" i Caddy "Style".

caddy_5_back.jpg

Zrównoważona emisja spalin

Troska o środowisko jest niezwykle istotna dla marki Volkswagen Samochody Dostawcze, dlatego zespoły projektowe dokładają wszelkich starań, by nowe modele marki miały jak najmniej negatywny wpływ na ekologię. Dzięki technice podwójnego dozowania - twindosing - poziom emisji tlenków azotu w nowym modelu Caddy 5 jest znacznie niższy w porównaniu z poprzednim wariantem, co sprawia, że silniki TDI w tym aucie należą do najczystszych jednostek wysokoprężnych na świecie. Silniki te spełniają wymagania normy Euro 6 z 2021 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą marki Volkswagen Samochody Dostawcze w Salonach Noma w Katowicach.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›