Nowy Crafter Skrzyniowy

Przeznaczony do naprawdę ciężkiej, ale mądrej pracy Crafter Skrzyniowy, to transport zarówno dla ekipy, jak i materiałów. Skonstruowany tak, by ułatwić codzienną pracę. 

Volkswgen-Crafter-skrzyniowy-przód.jpg

Pojemny

Nowy Crafter Skrzyniowy jest dostępny w dwóch różnych rozstawach osi, trzech długościach oraz dwóch wariantach miejsc siedzących. Przy długości 62004 mm Crafter Skrzyniowy mieści 3 osoby i oferuje do 7,1 m2 powierzchni ładunkowej. Może być także wyposażony w podwójną kabinę, mieszcząc do siedmiu osób i posiadając 5,5 m2 powierzchni ładunkowej. Najdłuższy wariant Craftera Skrzyniowego mierz 7 404 mm długości, oferując 9,6 m2 powierzchni ładunkowej i mieszcząc 3 osoby. Nowy Crafter ma do dyspozycji znacznie więcej miejsca niż się wydaje. Za kabiną kierowcy umieszczone są skrzynki ładunkowe i narzędziowe wzdłuż pojazdu. Daje to 320 kg ładunku. Natomiast w kabinie pasażerskiej, pod tylną kanapą jest ukryty schowek na kaski, rękawice i narzędzia.

Volkswgen-Crafter-skrzyniowy-wnetrze.jpg

Wytrzymały

Crafter Skrzyniowy został zaprojektowany z myślą o najcięższych pracach, dlatego charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Płytę podłogową o grubości 21 mm, nie są w stanie uszkodzić nawet najcięższe urządzenia. Model ten oferuje także modułowe napędy korzystające z silnika. Dostępne są warianty: generator prądu 250 A, generator prądu ze sprężarką klimatyzacji, generator prądu z dwiema sprężarkami klimatyzacji, dwa generatory prądu (180 A każdy) ze sprężarką klimatyzacji. Opcjonalnie Crafter Skrzyniowy może być wyposażony w napęd na cztery koła, ułatwiając jazdę w trudnym terenie. Silniki TDI w nowym Crafterze Skrzyniowym są niezwykle ekonomiczne. To model stworzony dla zwolenników niskich kosztów utrzymania i napraw.

Volkswgen-Crafter-skrzyniowy-bokk.jpg

Zapraszamy na spotkanie z nowym Crafterem Skrzyniowym do Salonów Noma w Katowicach.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›