Nowy, rodzinny Volkswagen Sharan pomieści wszystko i wszystkich

Ten model jest wystarczająco duży dla każdego. W nowym Sharanie poczujesz przestrzeń nawet z całą rodziną na pokładzie. Bagaże kilku pasażerów to już nie problem przy bagażniku o pojemności do 2430 litrów. Przewiezienie przedmiotów o dużych gabarytach ułatwia obszerna pokrywa bagażnika. Elastyczny system ustawiania siedzeń pozwala na takie konfiguracje, aby pomieścić nawet 7 osób. Z myślą o najmłodszych, nowego Sharana można wyposażyć w jeden lub dwa zintegrowane foteliki dziecięce.

Volkswagen-Sharan-baga┼╝nik.jpg

Stres na bok

Jazda nowym Sharanem to nie tylko komfort dla całej rodziny, ale i bezpieczeństwo. System Blind Spot czuwa, aby kierowca niczego nie przeoczył, ostrzegając przed pojazdami, które znajdują się w martwym polu widzenia. Opcjonalnie można ustawić utrzymywanie uregulowanej odległości od jadącego przed nami pojazdu za pomocą systemu ACC. Dodatkowym zabezpieczeniem przed zderzeniem jest Front Assist, który monitoruje i ostrzega o przeszkodach, a w razie potrzeby - inicjuje awaryjne hamowanie. Fotel z funkcją masażu dba, by każda podróż była jednocześnie relaksem.

Volkswagen-Sharan-wnetrze2.jpg

Dobre towarzystwo

Aplikacje i usługi Car-Net Guide & Inform w samochodzie Volkswagena doceni każdy, kto chce wiedzieć, gdzie aktualnie napotka korki, znajdzie najtańszą stację benzynową czy najbliższe, wolne miejsce parkingowe. Wszystkie te informacje można zobaczyć na wyświetlaczu systemu nawigacji.

Volkswagen-Sharan-Karoseria2.jpg

Odpowiedzialność

Volkswagen lubi wykorzystywać wiedzę technologiczną w słusznych sprawach, dlatego Sharan posiada system Start-Stop i automatycznie wyłącza silnik podczas postoju, by nie zużywać paliwa. Wciśnięcie sprzęgła natychmiast uruchamia silnik ponownie. Wiele rozwiązań, dbających o efektywność i redukcję emisji CO2, w tym Blue Motion Technology,  wprowadzono w nowym Sharanie z myślą o przyszłych pokoleniach. Zużycie paliwa na odcinku 100 km w cyklu mieszanym (miejskim i pozamiejskim) wynosi 5,7 – 5,6 l, co daje 147 – 146 g/km emisji CO2.

Volkswagen-Sharan-Karoseria.jpg

Nowy Volkswagen Sharan zna potrzeby rodzin. Przyjdź do salonu Volkswagena w Katowicach z najbliższymi i poznajcie go bliżej.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›