Nowy Touran gotowy na wszystko

Jeszcze większa dynamika i funkcjonalność – nowy VW Touran odmieni jakość zarówno codziennych, jak i dalekich, wakacyjnych podróży.

nowytouran1.jpg

Stylistyka

W nowym Touranie znalazły się duże, przeszklone płaszczyzny i obniżająca się ku dołowi linia dachu, dodająca atletycznej sylwetce dynamizmu. Relatywnie niewielkie rozmiary gwarantują fantastyczną zwrotność. Stylistyka jest ponadczasowa, uniwersalna, doskonale wyważona.

nowytouran5.jpg

Wnętrze

Nowy Touran to auto, do którego każdy wsiądzie z wielką przyjemnością. Wnętrza są przestronne, zaprojektowane z myślą o komforcie kierowcy i pasażerów. O przyjemną temperaturę dba 3-strefowa klimatyzacja automatyczna Climatronic. W drugim rzędzie pojazdu znajdują się trzy pojedyncze fotele. Dodatkowe dwa mogą się znaleźć w trzecim rzędzie, do którego przedostanie się ułatwia funkcja „Easy Entry”. Tunel jest płaski, zapewniając wygodę siedzenia „środkowemu” pasażerowi. Składając tylne siedzenia, uzyskamy płaską powierzchnię ładunkową. Wnętrze Tourana skrywa także wiele użytecznych schowków i skrytek.

nowytouran2.jpg

Multimedia

W nowym Touranie znalazło się mnóstwo inteligentnych rozwiązań multimedialnych:

  • ultra nowoczesny system Connectivity z rozmaitymi funkcjami dodatkowymi, który zapewni rozrywkę podróżującym
  • kamera GoPro®² z aplikacją Volkswagen Car-Net Cam-Connect, pozwalająca obserwować tył bez odwracania głowy
  • Side Assist z asystentem wyjazdu z miejsca parkingowego – aby widzieć nawet niewidoczne

nowytouran6.jpg

Panoramiczny dach

Jeszcze więcej światła i świeżego powietrza dostarczy panoramiczny, unoszony lub rozsuwany dach z oświetleniem Ambiente, który dostępny jest na życzenie. Jazdy Touranem z dachem o pow. 1,4m2 nie sposób zapomnieć.

nowytouran3.jpg

Zapraszamy do Salonu Volkswagena w Katowicach na jazdę próbną!


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›