Poczuj siłę gestów w nowym Golfie

Nowy Golf jest pierwszym samochodem kompaktowym na świecie, z którym kierowca może komunikować się za pomocą gestów. Jego nowe wyposażenie zostało uhonorowane tytułem „Wnętrze roku” w konkursie zorganizowanym przez moto.pl.

Volkswagen-Golf-bok.jpg

Przemyślane wnętrze

Volkswagen Golf ze zmienionym wnętrzem zadebiutował niedawno w polskich salonach. Wyposażono go w wiele technicznych innowacji, dzięki czemu jest jednym z najnowocześniejszych modeli w swojej klasie. Odświeżono tapicerki, cyfrowe wskaźniki i systemy radionawigacji oraz wyposażono pojazd w nowoczesny system multimedialny, którym można sterować za pomocą odpowiednich ruchów rąk. „Golf jest samochodem, który posiada jedno z najlepiej wykonanych i przemyślanych wnętrz na ryku. Obsługa jest niezwykle intuicyjna. Volkswagen zadbał o każdy detal. Ponadto nowy Golf, jako pierwszy samochód w klasie, oferowany jest z funkcją sterowania gestami” – podkreśla Martin Śliwa, redaktor naczelny serwisu moto.pl.

Volkswagen-Golf-wnetrze.jpg

Mały gest, a wiele zmienia

Jedną z nowości w Golfie jest urządzenie radionawigacyjne „Discover Pro”, wyposażone w ekran o przekątnej 9,2 cala. Można je obsługiwać, wykonując gesty dłonią - imitujące przewracanie kartek, aby łatwo zmienić stację radiową lub przejść do następnego zdjęcia czy karty w menu głównym. Oczywiście w każdej chwili do dyspozycji pozostają klasyczne opcje obsługi. Nowy Golf oferuje również dwie opcjonalne instalacje telefoniczne, dzięki którym można bezpiecznie prowadzić rozmowę bez zdejmowania rąk z kierownicy. Instalacje zawierają wysokiej klasy mikrofon w podsufitce oraz głośniki systemu radiowego. Cyfrowy procesor mowy zapewnia wysokiej jakości dźwięk, a połączenie z zewnętrzną anteną samochodową, nawet przy słabym zasięgu, gwarantuje optymalny odbiór.

Volkswagen-Golf-discover-pro.jpg
 
Zapraszamy do salony Noma2 w Katowicach na jazdę próbną królem kompaktów - który rozumie Cię bez słów.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›