Ponadczasowy Volkswagen Multivan

Volkswagen Multivan od 65 lat pełni rolę doskonałego towarzysza podróży w codziennym życiu oraz w czasie wolnym. Dlaczego niezmiennie jest tak urzekający?

Volkswagen-Multivan-przód.jpg

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Multivan został wyposażony w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa. Po kolizji uruchamia system automatycznego hamowania, aby uniknąć dalszych szkód. Jednocześnie kierowca ma cały czas kontrolę nad pojazdem. O bezpieczeństwo dba również elektroniczny system stabilizacji toru jazdy, który zapobiega podsterowności i nadsterowności przez odpowiednie przyhamowanie poszczególnych kół. Dodatkowo Volkswagen Multivan posiada system zapobiegający blokowaniu kół, system kontroli trakcji i elektroniczną blokadę mechanizmu różnicowego.

Volkswagen-Multivan-wnetrze.jpg

Maksymalny komfort

Podróż Multivanem to czysta przyjemność, dzięki elektrycznie regulowanym fotelom, wielofunkcyjnej kierownicy i licznym dodatkom. Wewnątrz znajduje się siedem komfortowych foteli, które można obrócić o 360 stopni tak, by pasażerowie siedzieli twarzami do siebie. Opcjonalnie dostępne są także fotele o elektrycznej regulacji w 12 kierunkach i funkcją ogrzewania. Pasażerowie mogą optymalnie dostosować do swoich potrzeb podpory odcinka lędźwiowego, kąta pochylenia oparcia, wysokości fotela, kąta ustawienia siedziska i jego długości. Wewnątrz umieszczono także stolik, który w każdej chwili można obrócić o 90 stopni, złożyć całość i opuścić na podstawę. Można go również przesuwać wzdłuż dwóch szyn między pojedynczymi fotelami.

Volkswagen-Multivan-wnetrze-2.jpg

Wydajny i oszczędny

Volkswagen Multivan posiada silniki wyróżniające się niskim zużyciem paliwa i spełniające wymagania normy emisji spalin Euro 6. Jednocześnie charakteryzują się one jeszcze większą mocą. Zastosowanie rozwiązania BlueMotion Technology zgodnie z ideą „Think Blue” wzbogaciło pojazd o system start/stop, układ hamulcowy z odzyskiem energii, układem wspomagającym ruszanie pod górę, opony zoptymalizowane pod kątem oporów toczenia.

Volkswagen-Multivan-przód-2.jpg

Na bliższe spotkanie z Volkswagen Samochody Użytkowe zapraszamy do Salonów Noma w Katowicach.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›