Poznań Motor Show 2019 – prezentacja

Niemiecki producent zaprezentował w Poznaniu m.in. całą elektryczną gamę modeli. Na targach pokazany został także koncepcyjny model ID Buzz Cargo.

Volkswagen_samochody_uzytkowe_poznan_motor_show_2019.jpg

Poznańskie targi

Największą gwiazdą stoiska marki Volkswagen Samochody Użytkowe był koncepcyjny model elektrycznego auta nowej generacji – ID Buzz Cargo. Jest to pierwszy model dostawczy, do którego konstrukcji wykorzystana została modułowa platforma MEB. Auto wyróżnia przestronność i nowoczesna stylistyka, nawiązująca do kultowego Bullika. ID Buzz Cargo ma się pojawić na rynku w 2021 roku, a jego szacowany zasięg wynosi blisko 550 km.

id_buzz_cargo_poznan_motor_show_2019.jpg

Szeroka gama z napędem elektrycznym

Na stoisku można było zobaczyć również elektrycznego Craftera, Caddy oraz Transportera. Dwa pierwsze modele wytwarzane są w polskich zakładach Volkswagena. Wszystkie modele mają pojawić się w sprzedaży jeszcze w bieżącym roku, a ich szacowany zasięg wynosi od 170 do 400 km. Crafter, Transporter i Caddy z napędem elektrycznym świetnie sprawdzą się w obrębie miasta, w centrach metropolii oraz strefach ekologicznych m.in. w realizacji końcowych dostaw do klienta oraz przewozu osób. Podczas targów zaprezentowane zostały także wyniki projektu „Misja Zerowa Emisja”.

Volkswagen_elektryczny_poznan_motor_show_2019.jpg

Praca i pasja

Oprócz koncepcyjnego ID Buzz Cargo oraz szerokiej gamy aut użytkowych z napędem elektrycznym przeznaczonych do pracy, niemiecki producent przedstawił także następujące modele: Caddy Beach, Amaroka, Californię i Grand Californię. California i Grand California to pierwszy pełnowymiarowy kamper w gamie niemieckiego producenta z prysznicem, toaletą, przestrzenią kuchenną i sypialną oraz wbudowanym ogrzewaniem. Caddy Beach oferuje w wersji standardowej komfortowe łóżko. Model ten można uposażyć w pakiet „Camping” i zamienić auto w wakacyjne lokum. Amarok również posiada opcję do spania – jest to rozkładany 2-os. namiot na dachu.

Zapraszamy do Salonów Noma w Katowicach, gdzie czeka na Państwa atrakcyjna oferta samochodów marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

/źródło: youtube.com/Roadshow/


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›