Stylowe przeżycia w nowym Tiguanie

Druga generacja kultowego SUV-a Volkswagena ma szanse zawładnąć polskimi drogami. Powodów jest naprawdę wiele.

nowy-vw-tiguan.jpg

Wyrafinowany design

Nowy Tiguan urzeka sylwetką o idealnie wyważonych proporcjach. Prestiżowy i sportowy charakter zawdzięcza opływowej rzeźbie nadwozia i ostrym liniom bocznym. Oryginalny kształt reflektorów LED dodaje pojazdowi jeszcze więcej dynamiki i przyciąga uwagę, ale nie oślepia innych uczestników ruchu.

Volkswagen-Tiguan-tyl.jpg

Dopieszczony w każdym szczególe

Wnętrze rozpieszcza kierowcę i pasażerów, zapraszając do długiej podróży. Nowy wymiar komfortu Tiguana zapewniają: wysoka jakość materiałów, ergonomia foteli oraz możliwości oferowane przez inteligentne, intuicyjne w obsłudze akcesoria. Ucztę dla zmysłów serwuje opcjonalny, panoramiczny dach i oświetlenie Ambiente, które tworzy wyjątkową atmosferę w czasie jazdy.

Volkswagen-Tiguan-wnetrze-2.jpg

Doskonale wyposażony

Innowacyjne systemy wspierające kierowcę zapewniają poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Area View pozwala zobaczyć  samochód i jego otoczenie z lotu ptaka, gwarantując maksymalną widoczność podczas parkowania czy wykonywania innych manewrów. Bagażnik o pojemności 615 litrów można powiększyć nawet do 1655 litrów, a dzięki funkcji Easy Open, wystarczy ruch nogą z tyłu samochodu, aby go otworzyć.

Volkswagen-Tiguan-wnetrze.jpg

Kontroluj swoją przygodę

System 4 MOTION Active Control odpowiada za moc wrażeń za każdym razem, gdy zasiądziesz w fotelu Tiguana. Wszystko za sprawą 4 ustawień napędu i zawieszenia oraz 4 profili jazdy - od ekonomicznego do dynamicznie sportowego. Nowy Volkswagen Tiguan jest oferowany w sześciu jednostkach napędowych (trzech benzynowych i trzech turbodieslach) o mocy od 115 KM do 190 KM. Wszystkie spełniają normę emisji Euro 6.

Volkswagen-Tiguan-przod-2.jpg

Odwiedź nasz salon Volkswagena w Katowicach i poczuj moc najnowszych SUV-ów VW.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›