Transporter Furgon – do zadań specjalnych

Volkswagen Transporter Furgon od ponad 65 lat radzi sobie z najcięższymi zawodowymi wyzwaniami. Jeśli chodzi o funkcjonalność i wszechstronność, nie uznaje kompromisu. Samochód wyróżnia się ponadprzeciętną jakością wykonania. To sprawia, że Transporter Furgon jest przygotowany na każde wyzwanie.

Volkswagen-Transporter-Furgon-przód.jpg

Pojemność

Pojazd dostępny jest w dwóch wersjach rozstawu osi i trzech wariantach dachowych, zapewniających przestrzeń ładunkową do 9,3 m³ i ładowność do 1,4 t. W przypadku krótszego rozstawu osi i dachu w normalnym wariancie, przy długości 4 904 mm i wysokości 1 990 mm, ta wersja Transportera Furgonu oferuje przestrzeń ładunkową 5,8 m³.

Volkswagen-Transporter-Furgon-bok.jpg

Funkcjonalność

Opcjonalnie można zamówić różne ścianki działowe w wersji do połowy wysokości lub w wersji zamkniętej, z oknem, bez okna lub z oknem przesuwnym. Modele z krótszym rozstawem osi posiadają oddzielającą kratkę ze stalowej plecionki. Ścianka jest łatwa zarówno do demontażu jak i ponownego montażu. Na zamówienie do przestrzeni ładunkowej lub pasażerskiej można zamontować zmywalną matę gumową z oświetleniem stopnia wspomagającego wsiadanie. Aby jak najlepiej zabezpieczyć swój ładunek, Volkswagen Transporter Furgon może także posiadać wyjątkowo wytrzymałą okładzinę ścian bocznych ze sklejki.

Volkswagen-Transporter-Furgon-tył.jpg

Wnętrze

Aby zapewnić maksymalny komfort pracy, wnętrze uwzględnia wszystkie potrzeby podróżujących. Inteligentnie zaaranżowane wnętrze posiada wszystko w zasięgu ręki, a wykończenie cechuje najwyższa jakość wykonania. Kabina posiada mnóstwo schowków do dyskretnego przechowywania przedmiotów, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać absolutny porządek.

Volkswagen-Transporter-Furgon-wnętrze.jpg

Zapraszamy na jazdę próbną niezawodnym Transporterem Volkswagena do Salonów Noma w Katowicach.

 


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›