Volkswagen e-Crafter i Żabka - nowoczesna logistyka miejska

Żabka Polska rozpoczęła w Poznaniu test dostawczego samochodu elektrycznego niemieckiego producenta. Jest to pierwsza sieć handlowa, która postanowiła sprawdzić możliwości w pełni elektrycznego e-Craftera.

Zabka_testuje_Volskwagena_e_Craftera.jpg

Z myślą o środowisku

Samochody elektryczne to niezaprzeczalna przyszłość logistycznych rozwiązań w większych i mniejszych miastach. Żabka wraz z Volkswagen Samochody Użytkowe stworzyli projekt, którego głównym celem jest promowanie logistyki miejskiej z myślą o środowisku naturalnym oraz lokalnych społecznościach. Przez najbliższe tygodnie, podczas codziennych dostaw do swoich sklepów, Żabka będzie wykorzystywać w pełni elektrycznego Volkswagena e-Craftera, który pozwoli znacznie zmniejszyć poziom zanieczyszczeń i hałasu w centrum miasta.

Zabka_testuje_Volskwagena_e_Craftera_1.jpg

Zero emisji

Volkswagen e-Crafter posiada szereg atutów, dzięki którym bezpośrednio wpływa na redukcję hałasu oraz poziom smogu w dużych aglomeracjach. Ponadto Volkswagen e-Crafter może korzystać z bezpłatnych parkingów oraz buspasów, dzięki czemu transport tego typu pojazdem jest szybszy, ekonomiczniejszy i efektywniejszy. Powstałe oszczędności mogą mieć spore znaczenie w budżecie korzystającej z tego typu samochodu dostawczego firmy. Na wyposażeniu e-Craftera dodatkowo znajduje się szeroki wachlarz systemów asystujących kierowcy oraz podnoszących komfort jazdy i bezpieczeństwo kierowcy oraz ładunku. Znaczne zmniejszenie kosztów eksploatacji zapewnia także solidna i przemyślana konstrukcja.

Zabka_testuje_Volskwagena_e_Craftera_2.jpg

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą Volkswagen Samochody Użytkowe w Salonach Noma w Katowicach.

źródło: youtube.com/TheWheelNetwork/


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›