Volkswagen e-Crafter na Kongresie Nowej Mobilności

W dn. 09-10 października w Lublinie odbył się Kongres Nowej Mobilności, którego jednym z głównych, branżowych partnerów była marka Volkswagen Samochody Dostawcze.

Kongres_Nowej_Mobilności_Volskwagen_e-Crafter.jpg

Nowe kierunki rozwoju transportu miejskiego

Smart City to rewelacyjna idea, której myśl przewodnia to równorzędna egzystencja publicznej komunikacji miejskiej, coraz bardziej popularnych w ostatnich latach systemów car-sharingowych oraz pozostałych zeroemisyjnych rozwiązań. Volkswagen e-Crafter to w pełni elektryczny samochód dostawczy, który nie tylko doskonale wypełnia tę ideę, dostarczając sprawnie i bezemisyjnie towary w obrębie miast i aglomeracji, ale także wyznacza nowe kierunku rozwoju transportu miejskiego.

Elektromobilność tematem przewodnim

W kongresie udział wzięło ponad 400 uczestników, w tym blisko 100 specjalistów branżowych. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze podczas Kongresu Nowej Mobilności nie tylko zaprezentowała w pełni elektryczny samochód dostawczy - Volkswagen e-Crafter, ale też uważnie wsłuchiwała się w potrzeby i pomysły z zakresu elektromobilności formułowane przez przedstawicieli samorządu terytorialnego, by móc dostarczać najwyższej jakości rozwiązania. Dodatkowo eksperci niemieckiej marki brali czynny udział w części merytorycznej kongresu.

Aktualna oferta samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze czeka na Państwa w Salonach Noma w Katowicach. Zapraszamy!

/źródło: youtube.com/TheWheelNetwork/


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›