Volkswagen Passat Alltrack - żądny przygód

Na małe i wielkie przygody wybierz się Volkswagenem Passatem Alltrack. Nowy model oferuje wsparcie w wielu ciężkich sytuacjach.

Volkswagen-passat-alltrack.jpg

Silny partner

Gdziekolwiek zmierzasz, Volkswagen Passat Alltrack, dzięki profilowi jazdy Offroad, sprawdzi się w każdym zadaniu. Bagażnik oferuje do 1,769 litra pojemności, a duża moc silnika umożliwia holowanie przyczepy o masie do 2200 kg. Pojazd ułatwia również podczepianie przyczepy i manewrowanie, dzięki opcjonalnemu systemowi Trailer Assist.

Volkswagen-passat-alltrack-wnetrze.jpg

Bezpieczeństwo w ekstremalnych warunkach

Bez względu na warunki na drodze, Passat Alltrack, wyposażony w napęd 4MOTION, daje gwarancję bezpieczeństwa. Odpowiednie rozłożenie siły napędowej pozwala utrzymywać przyczepność w czasie utraty trakcji na śliskiej nawierzchni, pokrytej śniegiem i lodem. Dodatkowo, model wyposażono w elektroniczny system stabilizacji toru jazdy.

Volkswagen-passat-alltrack-karoseria.jpg

Oszczędny silnik

W standardowej wersji, w Passacie Alltrack pracuje silnik 2.0 TDI BiTurbo o maksymalnym momencie obrotowym 500 Nm i mocy 240 KM. Efektywną jazdę zapewnia 7-biegowa, dwusprzęgłowa przekładnia DSG.

Volkswagen-passat-alltrack-karoseria-tyl.jpg

Sprawdź możliwości Passata Alltrack niezależnie od panujących warunków. Zapraszamy na jazdę próbną do naszego salonu Volkswagena na Śląsku.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›