Volkswagen Polo Beats z mocnym dźwiękiem

Volkswagen połączył siły ze światowej sławy specjalistami od dźwięku - Beats Electronics, by wprowadzić na rynek wyjątkową edycję modelu Polo.

Volkswagen-Polo-beats-przod.jpg

Samochód dla melomanów

Specjalna edycja Volkswagena Polo to propozycja dla prawdziwych melomanów. Samochód wyposażono w system dźwięku state-of-the-art, który zawiera 300-watowy, ośmiokanałowy wzmacniacz, wyposażony w cyfrowy procesor sygnałowy (DSP). System ten zapewnia wysoką jakość i czystość dźwięku, na nowo definiując wysoką klasę nagłośnienia samochodowego. W samochodzie umieszczono dwa głośniki wysokotonowe w przednich słupkach, dwa woofery w przednich drzwiach oraz dwa głośniki szerokopasmowe z tylnym subwooferem zintegrowanym z kołem zapasowym.

Volkswagen-Polo-beats-wnetrze.jpg

Wyjątkowy z zewnątrz, unikatowy w środku

Z zewnątrz, nowa wersja Polo będzie się wyróżniać 16-calowymi alufelgami, kolorowymi lusterkami i ciemniejszymi osłonami chłodnicy. We wnętrzu Volkswagena zamieszczono emblematy Beats (na fotelach, desce rozdzielczej i skórzanej kierownicy). Unikatowy znaczek i czerwone wstawki we wnętrzu, tworzą wyjątkową stylistykę, wyróżniającą model z gamy VW Polo. Nowa wersja pozostaje wierna technologiom i funkcjom Volkswagena. Model wyposażono w oświetlenie LED. Do wyboru pozostają cztery rodzaje silników: trzy jednostki benzynowe i jeden diesel. Silnik benzynowy 1.0 litra jest dostępny z mocą 60 KM, a 1.2 litrowy silnik TSI - z 90 KM. Dostępny będzie również diesel 1.4 TFSI.

Volkswagen-Polo-beats-tyl.jpg

Poznaj najnowsze wersje Volkswagena Polo w salonie Noma 2 w Katowicach.

 


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›