Volkswagen Polo unowocześniony

VI odsłona kultowego VW Polo ma być najlepszą w swojej klasie. Czym zaskakuje i zachwyca najnowsza generacja popularnego samochodu miejskiego?

Volskwagen-Polo-bok.jpg

Nowa stylistyka

Nowe Polo zyskało świeży design, najnowocześniejsze technologie oraz jeszcze więcej przestrzeni. Unowocześniona stylistyka wyrażona została przez LED-owe reflektory, ostrzejsze linie nadwozia i przeprojektowane zderzaki. Nowy Volkswagen Polo oferuje nie tylko więcej miejsca dla kierowcy i pasażerów, ale również na bagaż. Pojemność bagażnika w nowym Polo wynosi 351 litrów, czyli o 71 litrów więcej niż w poprzedniej generacji.

Volskwagen-Polo-tyl.jpg

Mocne zmiany

Nowa generacja Polo oferuje jednostki napędowe od 65 KM do 150 KM. Będzie to pierwsze Polo z silnikiem na gaz ziemny 1.0 TGI o mocy 90 KM. Mocniejsze jednostki będą opcjonalnie współpracować z automatyczną skrzynią biegów DSG. Nowością będą również: specjalna wersja wyposażenia Polo Beats z systemem dźwiękowym o mocy 300 wat oraz usportowione Polo GTI z silnikiem o mocy 200 KM. Samochód zostanie wyposażony w duży, 8-calowy ekran dotykowy, przycisk Start Engine zamiast klasycznego kluczyka oraz mnóstwo asystentów kierowcy.

Volskwagen-Polo-wnetrze.jpg

Poznaj całą rodzinę miejskich Volkswagenów w Salonach Noma w Katowicach i umów się na jazdę próbną.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›