Volkswagen Samochody Użytkowe uruchamia usługę carsharingu

Niemiecka marka we współpracy z 4Mobility oferuje klientom krótkoterminowy najem samochodów dostawczych. Usługa będzie dostępna w Poznaniu i Warszawie.

volkswagen_samochody_uzytkowe_carsharing.jpg

Wygoda i mobilność

Samochody dostawcze Volkswagena dostępne są dla każdego - zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Głównie mają służyć podczas przeprowadzek, czy konieczności przewiezienia większego ładunku. W każdym z miast udostępnionych zostanie 15 pojazdów: 4 VW Crafter, 4 VW Transporter oraz 7 VW Caddy Maxi. Wynajem odbywać się będzie poprzez aplikację mobilną.

volkswagen_samochody_uzytkowe_carsharing_1.jpg

Nowoczesna logistyka miejska

Wdrożenie projektu było możliwe dzięki współpracy ProShare, działu Volkswagen Samochody Użytkowe z siedzibą w niemieckim Hanowerze zajmującego się nowoczesnymi rozwiązaniami mobilności, oddziału Volkswagen Samochody Użytkowe w Polsce, a także operatora usług carsharingowych - 4Mobility. Projekt ten idealnie wpisuje się w ideę Smart City oraz kreowania nowoczesnej logistyki miejskiej, co od kilku lat jest celem niemieckiego producenta. Carsharing ma być uruchomiony także w innych państwach europejskich. Dodatkowo Volkswagen Samochody Użytkowe zamierza wprowadzić także usługę sharingu aut we własnej sieci dealerskiej.

volkswagen_samochody_uzytkowe_carsharing_2.jpg

Prosty i intuicyjny dostęp

Auto będzie można wypożyczyć w ramach usługi carsharingu przy pomocy aplikacji. Najpierw należy wybrać odpowiedni dostawczy samochód Volkswagen, a następnie wskazać punkt, z którego auto zostanie odebrane lub zaznaczony zostanie pojazd, który już znajduje się w strefie. Za pomocą aplikacji można dotrzeć do wybranego samochodu, a następnie go otworzyć. Koszt przejazdu określa się w minutach, a regulowanie płatności za dokonany przejazd odbywa się online.

Aktualna oferta samochodów użytkowych Volkswagena czeka na Państwa w Salonach Noma w Katowicach. Zapraszamy!


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›