VW Golf GTI Performance już dostępny

Można już konfigurować i zamawiać nowego Golfa GTI Performance z silnikiem o mocy... 245 KM! Jakie zalety skrywa odświeżona wersja sportowego kompaktu?

Volkswagen-Golf-GTI-przod.jpg

Wywołuje gęsią skórkę

Silnik nowego Golfa ulepszono o 15 KM w porównaniu z poprzednikiem. Dzięki nowemu silnikowi generującemu 245 KM, współdziałającemu z 6-biegową przekładnią mechaniczną lub 7-stopniową 2-sprzęgłową (DSG), prędkość 100 km/h samochód osiąga w zaledwie 6,2 sekundy. Maksymalny moment obrotowy wynosi 370 Nm. W wyposażeniu seryjnym znajduje się mechanizm różnicowy z blokadą. Odpowiada on za skuteczne przeniesienie momentu obrotowego na przednie koła oraz za zwiększenie możliwości bezpiecznego i szybkiego przyspieszania po wyjściu z zakrętu.

Volkswagen-Golf-GTI-tyl.jpg

Jeszcze bardziej intuicyjny

Nowy Golf GTI Performance oferuje nie tylko mocniejszy silnik, ale również bogatsze wyposażenie seryjne. Daje wybór 1 z 4 trybów jazdy – SPORT, NORMAL, ECO i INDIVIDUAL. Posiada nowy system multimedialny „Composition Media” z 8 głośnikami oraz zegary Active Info Display. W seryjnym wyposażeniu znajduje się system Front Assist i aktywny tempomat ACC, który reguluje odległość od poprzedzającego samochodu. Ceny nowego Golfa GTI Performance zaczynają się od 126 290 zł.

Volkswagen-Golf-GTI-wnetrze.jpg

Miłośników króla kompaktów zapraszamy do Katowic na spotkanie z nowym, sportowym członkiem rodziny Golfów.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›