VW Samochody Dostawcze MTB Team w drodze do Tokio

Igrzyska olimpijskie to jedne z najważniejszych wydarzeń w karierze sportowców. Intensywne przygotowania trwają także w Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team.

VW_MTB_Team.jpg

Tokio 2020

Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio coraz bliżej. Wśród dyscyplin znajduje się także kolarstwo górskie. Jest to najważniejszy cel na ten rok także VW Samochody Dostawcze MTB Team – drużyny, która wraz ze zmianą identyfikacji wizualnej marki w 2019 roku, postanowiła zmienić nazwę. Męską drużynę tworzą: Marek Konwa, Stanisław Nowak, Piotr Kryński, Krzysztof Klimek, Bogdan Czarnota oraz Filip Helta. Natomiast w drużynie kobiecej znajduje się: Aleksandra Podgórska, Anna Urban oraz Zuzanna Krzystała.

Doświadczenie i pasja

Zawodnicy w VW Samochody Dostawcze MTB Team to zarówno młode i niezwykle zdolne osoby, które rozpoczynają przygodę z kolarstwem górskim, jak i doświadczeni sportowcy z wieloma tytułami na koncie. Zawodnicy w olimpijskim sezonie 2020 mają przynieść sukcesy zespołowi, zarówno na krajowym podwórku, jak i arenie międzynarodowej. Trzymamy kciuki!

Zapraszamy do Salonów Noma w Katowicach, gdzie czeka na Państwa atrakcyjna oferta samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›