Zmiana logo i nazwy na Volkswagen Samochody Dostawcze

Samochody Użytkowe to już przeszłość. W życie została wdrożona nowa identyfikacja wizualna marki, a nazwa niemieckiej marki na polskim rynku od teraz brzmi – Volkswagen Samochody Dostawcze.

zmiana_logo_i_nazwy_2.jpg

Nowy początek

Nowa identyfikacja wizualna oraz nowe logo jest wynikiem realizowanej od czterech lat strategii. Wszystko dopasowane jest do nowego kierunku, w jakim podąża niemiecka marka – od języka wizualnego przez branding partnerów sprzedaży detalicznej, aż po aktualne, zgodne z obowiązującymi trendami logo i zmianę nazwy na polskim rynku. Od teraz marka ma być postrzegana nie jako klasyczny producent lekkich samochodów dostawczych, ale jako nowoczesny dostawca, który nie boi się realizować przyszłościowych rozwiązań w zakresie mobilności, elektromobilności oraz cyfryzacji.

zmiana_logo_i_nazwy_1.jpg

Wprowadzanie systematycznych zmian

Logo Volkswagena, które obecnie przechodzi do lamusa, było obecne na rynku od 2002 roku. Początkowo zmiany zostaną przeprowadzone tylko w Europie i w Chinach. W Ameryce Północnej i Południowej prace będą przeprowadzane od 2020 roku. Trend elektromobilności i cyfryzacji można dostrzec także w ofercie modelowej Volkswagena. W ostatnim czasie niemiecki producent poszerzył gamę modeli swojej marki o samochody elektryczne nowej generacji – serię ID. W planach koncernu pojawia się informacja, że do 2025 roku w stajni Volkswagen dostępnych będzie ponad 20 nowych modeli elektrycznych zarówno osobowych, jak i dostawczych.

Zapraszamy do Salonów Noma w Katowicach, gdzie czeka na Państwa atrakcyjna oferta marki Volkswagen Samochody Dostawcze!


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›