Kontakt

Salon Volkswagen - Noma 2

al. Roździeńskiego 188E
40-203 Katowice
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 35 88 165
fax. +48 32 35 88 200
autosalon@noma2.com.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 7:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00

Naprawy powypadkowe
Pon-Pt: 8:00 - 16:00

Salon Volkswagen Katowice


Partner Serwisowy VW - Noma Auto

ul. Leśna 2
42-600 Tarnowskie Góry
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 38 42 002
tel. +48 32 38 42 992
fax. +48 32 38 42 907
biuro.zarzadu@noma-auto.pl

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00 

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00

 

Skontaktuj się z nami

Katowice (salon Volkswagen) Tarnowskie Góry (partner serwisowy)

Salon Volkswagen - Noma 2

Mariola Folęga Sekretariat autosalon@noma2.com.pl +48 32 35 88 101

Sprzedaż samochodów osobowych

Dawid Wojciechowski Sprzedaż samochodów osobowych d.wojciechowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 164  +48 661 350 321
Jakub Warchoł Kierownik sprzedaży j.warchol@noma2.com.pl +48 32 35 88 168

Sprzedaż samochodów użytkowych

Michał Rożek Sprzedaż samochodów użytkowych m.rozek@noma2.com.pl +48 32 35 88 162  +48 661 350 324
Maciej Kuczera Sprzedaż samochodów użytkowych m.kuczera@noma2.com.pl +48 601 507 339
Jakub Warchoł Kierownik sprzedaży j.warchol@noma2.com.pl +48 32 35 88 168

Sprzedaż samochodów używanych

Tomasz Adamczyk Sprzedaż samochodów używanych uzywane@noma2.com.pl +48 32 35 88 167  +48 601 250 177

Serwis

Mariusz Kęska Kierownik serwisu serwis@noma2.com.pl +48 32 35 88 146
Mateusz Kubica Naprawy gwarancyjne m.kubica@noma2.com.pl +48 32 35 88 148
Tomasz Radziszewski Doradca serwisowy t.radziszewski@noma2.com.pl +48 32 35 88 246
Arkadiusz Czuja Doradca serwisowy a.czuja@noma2.com.pl +48 32 35 88 147
Mateusz Kuś Mistrz serwisu m.kus@noma2.com.pl +48 32 35 88 149
Anna Pawlik Asystentka serwisu serwis@noma2.com.pl +48 32 35 88 142

Części i akcesoria

Leszek Głowania Kierownik działu części zamiennych sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121
Dawid Paszyński Części zamienne i akcesoria Obsługa klienta Nora sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121/120
Rafał Błach Części zamienne i akcesoria sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121

Naprawy powypadkowe

Marian Brzoza Kierownik działu napraw powypadkowych m.brzoza@noma2.com.pl +48 32 35 88 151  +48 601 402 540
Sonia Białowąs Biuro napraw powypadkowych blacharnia@noma2.com.pl +48 32 35 88 156
Iwona Otręba Biuro napraw powypadkowych i.otreba@noma2.com.pl +48 32 35 88 153
Adam Sarnecki Biuro napraw powypadkowych a.sarnecki@noma2.com.pl +48 32 35 88 153

Finanse i ubezpieczenia

Michał Łuczak Kredyty, leasingi, ubezpieczenia m.luczak@noma2.com.pl +48 32 35 88 172  +48 603 876 924

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Zapytanie

   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   

  Poproś o telefon

Partner Serwisowy VW - Noma Auto   więcej informacji ›

Mirosław Urzenitzok Kierownik serwisu miroslaw.urzenitzok@noma-auto.pl +48 32 38 42 002
Wojciech Rostkowski Doradca serwisowy wojciech.rostkowski@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 1
Łukasz Szymański Doradca serwisowy lukasz.szymanski@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 1
Maciej Banaś Kierownik magazynu maciej.banas@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 3
Anna Dudzińska Asystentka dz. Serwisu anna.dudzinska@noma-auto.pl +48 32 384 20 02 wew. 1

Zapytanie w sprawie serwisu u partnera Noma Auto (Tarnowskie Góry)

   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny w sprawie serwisu u partnera Noma Auto (Tarnowskie Góry)

   

  Poproś o telefon