Opinie

Gdzie chcesz dodać opinię?

Wybierz miejsce, w którym chcesz ocenić salon Volkswagen Noma 2 i zostaw recenzję. Bardzo dziękujemy za każdą szczerą opinię i obiecujemy wciąż podnosić jakość usług.

Prezentujemy kilka najnowszych ocen i opinii zamieszczonych przez naszych klientów.

Dodaj własną opinię

4.0

Czupakabros

Czupakabros

4 miesiące temu

Słabiutka obsługa. Dla potwierdzenia garść tego co mnie spotkało. Przyjechałem do serwisu z usterką. Przekazałem info o problemie który występuje ale nie ujawnił się na obdukcji pod serwisem. Wszystko działało. Poszliśmy wypełnić papiery. Czy będzie pan czekał - zapytali. A ile to potrwa? - zapytałem. Mechanik miał wjechać na warsztat i sprawdzić. Miało mu to zająć do 20min. Czekałem ponad "trzy godziny". Zapytałem czy jeszcze pamiętają o mnie. Tak ,tak, kolega już się mną zajmie. Ale kolega przyszedł i dłubał coś w komputerze. Minęło ok 15min. Podszedłem i spojrzał na mnie jak by był zdziwiony że jestem. Dostałem odpowiedź że auto już się myje. Po kwadransie jednak okazało się że to nie moje. Co najlepsze w dokumentach miałem wpisane klient czeka choć nie wyrażałem na to zgody bo odpowiedziałem że nie chcę czekać. Żadnej propozycji kawy czy na koniec zamówienia mi taxi (wiadomo sam zapłacę). O przepraszam za olanie nie wspomnę. Dla porównania polecam Serwis w Sosnowcu na Jabłoniowej. Tu czujesz się klientem. A w Katowicach jak auto zostawili mi na warsztacie to nawet nie zapytali czy mam coś w aucie do zabrania, coś cennego itd. Musiałem sam się fatygować do nich po kilku dniach i prosić o możliwość zabrania zostawionych rzeczy. Przypominam - auto miało wjechać by tylko zobaczyć co się dzieje i mieli dać odpowiedź czy zrobią na miejscu i czekam czy auto zostaje. Finalnie auto naprawiali dwa tygodnie. Osobiście była to moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym serwisie. Po czasie (ok 5 dni) zauważyłem że szyba nie opuszcza się i muszę trzymać guzik. Z klucza nie zamknę i nie otworzę okien. Tego problemu nie było wcześniej przed oddaniem do serwisu. A usterka teraz wyszła bo raczej szyby nie otwieram (klima) .Ale tu już nie wrócę. Na pytanie co zmienić aby dostać komplet gwiazdek: poprawić to co jest źle i przejechać się do Sosnowca na Jabłoniową i popatrzeć na profesjonalizm.

Marcin L.

Marcin L.

miesiąc temu

Świetny sprzedawca samochodów dostawczych. pomimo że zadeklarowałem iż nie kupię samochodu bo nie spełnia moich oczekiwań i jest za drogi, sprzedawca cały czas pokazywał samochód, omawiał szczegóły świetnie prezentował ofertę. Polecam.


Zobacz wszystkie opinie