Opinie

Gdzie chcesz dodać opinię?

Wybierz miejsce, w którym chcesz ocenić salon Volkswagen Noma 2 i zostaw recenzję. Bardzo dziękujemy za każdą szczerą opinię i obiecujemy wciąż podnosić jakość usług.

Prezentujemy kilka najnowszych ocen i opinii zamieszczonych przez naszych klientów.

Dodaj własną opinię

4.0

Aleksander Budziński

Aleksander Budziński

miesiąc temu

Pomimo kilku wizyt i po ponad miesiącu oczekiwania, dalej brak kontaktu w celu usunięcia uszkodzenia dokonanego w trakcie serwisu. Wielki minus to fakt, że recepcja serwisu to 4 osoby, a czeka się w kolejce, bo jak się ma szczęście, to aż jedno stanowisko obsługiwane jest przez 2 osoby, a reszta może czekać na telefon, więc bez rezerwacji potrzeba minimum godziny. Pomimo jawnej próby wprowadzenia w błąd i głupkowatych uśmieszków, nie daje jednej gwiazdki, ponieważ Kierownik wybitnie pozytywnie się wyróżnia i ceny są niższe niż w innych punktach. Pozostaje jednak duży niesmak i brakujące części, które pomimo zapewnień, że "będą po weekendzie" miesiąc później nie są nawet zamówione... Podsumowanie to trochę taniej, jednak trzeba wiele cierpliwości.

Sonia Pieprzyca

Sonia Pieprzyca

miesiąc temu

W serwisie pojawiłam się podczas świątecznego pobytu u rodziny, przed wyjazdem do domu pojawił się problem w samochodzie, zaproponowano nam błyskawiczny termin, usterka została trafnie zdiagnozowana, obsługa serwisu - pełen profesjonalizm! Dzięki Wam wróciliśmy bez opóźnień do domu :) ZDECYDOWANIE POLECAM !


Zobacz wszystkie opinie