Opinie

Gdzie chcesz dodać opinię?

Wybierz miejsce, w którym chcesz ocenić salon Volkswagen Noma 2 i zostaw recenzję. Bardzo dziękujemy za każdą szczerą opinię i obiecujemy wciąż podnosić jakość usług.

Prezentujemy kilka najnowszych ocen i opinii zamieszczonych przez naszych klientów.

Dodaj własną opinię

4.0

bogdan kobyłka

bogdan kobyłka

w ostatnim tygodniu

Z wlasnej winy serwisowalem 3x VW CC, blacharsko-lakierniczo. Ocena 5.0. Teraz serwisuje passata na gwaracji,polecam.

Aleksander Budziński

Aleksander Budziński

3 miesiące temu

Pomimo kilku wizyt i po ponad miesiącu oczekiwania, dalej brak kontaktu w celu usunięcia uszkodzenia dokonanego w trakcie serwisu. Wielki minus to fakt, że recepcja serwisu to 4 osoby, a czeka się w kolejce, bo jak się ma szczęście, to aż jedno stanowisko obsługiwane jest przez 2 osoby, a reszta może czekać na telefon, więc bez rezerwacji potrzeba minimum godziny. Pomimo jawnej próby wprowadzenia w błąd i głupkowatych uśmieszków, nie daje jednej gwiazdki, ponieważ Kierownik wybitnie pozytywnie się wyróżnia i ceny są niższe niż w innych punktach. Pozostaje jednak duży niesmak i brakujące części, które pomimo zapewnień, że "będą po weekendzie" miesiąc później nie są nawet zamówione... Podsumowanie to trochę taniej, jednak trzeba wiele cierpliwości.

Agnes Sroka

Agnes Sroka

4 tygodnie temu

Zamawiałam części z ASO. Pan na obsłudze bardzo miły,nie robił problemu z podaniem nr części oraz schematem rozmieszczenia ,w tym przypadku w układzie chłodzenia.Szybki czas realizacji oraz zainteresowanie klientem.Jeśli potrzebuje ktoś części z ASO to warto tutaj zamawiać.


Zobacz wszystkie opinie