Zmień markę:

Volkswagen Katowice

O firmie

Od 1991 roku Autoryzowana Stacja Dealerska Volkswagen NOMA 2 sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży i serwisie samochodów marki Volkswagen. Spełniamy restrykcyjne normy jakości obsługi, obowiązujące w salonach Volkswagen na całym świecie.

Historia

23 sierpnia 1991 r. firma NOMA Ltd podpisała umowę dealerską z Generalnym Importerem VW i Audi – Kulczyk Tradex z Poznania. Aby realizować założone cele, w listopadzie powstała w Katowicach firma NOMA 2 Sp. z o.o., zajmująca się sprzedażą samochodów marki Volkswagen i Audi. 2 stycznia 1992 r. rozpoczęliśmy pełną działalność dealerską w Tychach, obejmującą sprzedaż i serwis samochodów oraz dystrybucję części zamiennych. W 1996 r. otworzyliśmy nowy salon w Tychach, który działał do 2000 r. W tym samym roku zdobyliśmy certyfikat ISO wg normy 9002. Pod koniec 1998 r. powstał salon i serwis w Katowicach, będący efektem bezustannego rozwoju firmy i zaawansowanych możliwości technologicznych. Wkrótce, w strategicznej lokalizacji przy ul. Kościuszki 328 w Katowicach, otworzyliśmy kolejny salon, dostosowując standardy sprzedaży i serwisu do restrykcyjnych wymogów marki Audi.

Misja

Misją naszej firmy jest dbałość o najwyższe standardy obsługi w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów marek Audi i Volkswagen. Cel ten realizujemy, dzięki ścisłej współpracy z producentem, profesjonalizmowi zespołu oraz doskonałemu wyposażeniu stacji serwisowej. Potwierdzeniem jakości naszych usług jest wciąż rosnąca liczba zarówno nowych, jak i stałych Klientów, którzy wracają do nas od lat. Serwisowane przez nas samochody można spotkać nie tylko w Katowicach, ale na drogach wielu śląskich miast. W naszym zasięgu są m.in. Bytom, Chorzów, Gliwice, Świętochłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Tychy i Zabrze.

Salon

W Autoryzowanej Stacji Dealerskiej Volkswagen NOMA 2 sp. z o.o. w Katowicach przy ul. Roździeńskiego 188E prezentujemy najnowsze modele marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Wykwalifikowana grupa sprzedawców służy fachową pomocą na etapie wyboru, zakupu i serwisowania pojazdu. Nasi pracownicy regularnie biorą udział w szkoleniach z zakresu oferty VW.

 

Serwis

W nowoczesnym serwisie NOMA 2, na Klientów czekają serwisanci z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Ich wiedza i umiejętności, dotyczące napraw samochodów VW, są bezustannie rozwijane na szkoleniach. Stacja serwisowa oferuje kompleksowe naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i powypadkowe, okresowe przeglądy oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych VW. Klienci, korzystający z usług serwisu, otrzymują auta zastępcze.

Pozostałe usługi

Nasi Klienci mogą skorzystać z bogatego wachlarza usług finansowych i ubezpieczeniowych. Dzięki ścisłej współpracy z instytucjami finansowymi oferujemy kredyty i leasingi na atrakcyjnych, specjalnych warunkach. Zajmujemy się także pełną, bezgotówkową obsługą szkód komunikacyjnych. Noma 2 Rent a Car to profesjonalna wypożyczalnia samochodów – w naszej ofercie wynajmu znajdują się najlepsze samochody marek Volkswagen, Audi i Skoda. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.

NOMA 2 – jeden z najstarszych dealerów VW w Polsce, zaprasza!